Tego jeszcze nie było! Lidl z nową ofertą – sejf meblowy i atrapa kamery. W sam raz na trwające wakacje.

Martwisz się o bezpieczeństwo swojego dobytku, ale oferta firm ochroniarskich odstrasza cię kosztami? Oferta Lidla może więc cię zainteresować. W przyszłym tygodniu (a konkretnie od soboty, 5 sierpnia) do sklepów trafią niecodzienne produkty. Muszę przyznać, że to nie lada zaskoczenie – takie rzeczy w dyskoncie? Oto, czego dowiedziałam się na ich temat.

Lidl: sejf meblowy

Oferowany przez niemiecki dyskont sejf meblowy to sprzęt, który można umieścić np. w zamykanej szafce. Pozwala to nie tylko zachować dyskrecję, ale i umożliwia zadbanie o estetykę wnętrza. Podobny sejf jest dostępny w Action – pisałam o nim w tym artykule.

Sejf meblowy Lidl

Model, który pojawi się w Lidlu, został natomiast wyposażony w samoczynnie programowany zamek elektroniczny z zamkiem mechanicznym do otwierania awaryjnego. Oczywiście, można samodzielnie ustawić wybrany kod dostępu. Wymiary tego sejfu to 20 x 31 x 20 cm. Koszt – 199 zł zamiast 219 zł (sejf ma być bowiem objęty promocją).

Lidl: atrapa kamery

Na sejfie Lidl nie poprzestał. W ramach marki własnej Livarno Home dostępna będzie atrapa kamery. Nie jest to jednak zwykła atrapa. Ten model ma bowiem sygnalizator ruchu. Jego zasięg to 3-5 metrów. Z przodu urządzenia umieszczona została migająca na czerwono kontrolka LED, co ma pomóc w imitowaniu kamery monitorującej, pozostającej w stanie gotowości do pracy. Oferuje zasilanie bezprzewodowe z napędem solarnym – ma zintegrowany akumulator litowo-jonowy.

Lidl atrapa kamery

Do dyspozycji użytkownika są 3 tryby świecenia – do regulacji za pomocą pilota. Kolor światła tej atrapy to zimna biel (o temperaturze barwowej 6500 k). Niby-kamera nadaje się do użytku zewnętrznego, możesz więc umieścić ją np. przy wejściu do domu. W zestawie jest pilot, a także baterie. Za atrapę trzeba będzie zapłacić 69,90 zł.

Zobacz też koniecznie, co znalazłam podczas swojej ostatniej wizyty w Action!