Action z nową ofertą – irygator OptiSmile z 3 trybami pracy za grosze

Action uzupełnił swój asortyment o kolejny ciekawy produkt. Tym razem na półki popularnego sklepu trafił irygator OptiSmile. Postanowiłam sprawdzić, czy opłaca się go kupić.

Action miewa naprawdę dziwny i niespodziewany asortyment. Bywały tam już elektroniczne sejfy cyfrowe, ale i klimatory, a nawet klimatyzatory. Niedawno wybrałam się nawet do Action po kilka drobiazgów i dokładnie przyjrzałam się, co oferuje ta sieć. Niektóre produkty naprawdę mnie zaskoczyły, o czym pisałam szerzej w tym artykule. Cóż mogę powiedzieć? Action celuje w klientów o bardzo zróżnicowanych potrzebach konsumenckich, a nowa oferta – tani irygator – tylko potwierdza ów wniosek.

Irygator OptiSmile Action – funkcje i możliwości

Nowa oferta Action, która wygląda na dość atrakcyjną – irygator OptiSmile, który u innych dystrybutorów jest znacznie droższy. Ale skoro trafił do Action, to może niewart jest zakupu? W przypadku tej sieci niska cena nie zawsze oznacza badziewie. Przekonałam się o tym osobiście – niektóre rzeczy faktycznie są fatalnej jakości, jednak niejednokrotnie udało mi się upolować tam coś ciekawego i dobrze wykonanego.

irygator optismile

Nowy irygator z Action kosztuje 74,95 zł. Co otrzymujemy w tej niewygórowanej cenie? Przede wszystkim, 3 różne tryby pracy. Do wyboru jest bowiem tryb normalny, służący po prostu do głębokiego usuwania bakterii pod dziąsłami i między zębami, tryb pulsacyjny – do masażu dziąseł, a także tryb miękki, stworzony do pielęgnacji wrażliwych zębów i dziąseł. W zestawie znalazł się oczywiście sam irygator, ale i 2 dodatkowe wymienne końcówki.

irygator action

Sprzęt ten jest oczywiście bezprzewodowy. Niestety, brakuje informacji na temat np. wytrzymałości akumulatora. Trudno też przewidzieć, jaką pojemnością dysponuje zbiornik na wodę. Warto natomiast podkreślić, że irygator wygląda bardzo dobrze i pod względem designu nie można mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo, wygląda na kompaktowe urządzenie, które z powodzeniem zapakować można nawet do torby czy walizki. Prawdziwe zbawienie dla posiadaczy aparatu ortodontycznego, którzy akurat postanowili wyjechać na urlop.

Wrócę jeszcze na chwilę do ceny. Otóż irygator OptiSmile w Action kosztuje, jak już wspominałam, 74,95 zł. Sprawdziłam jednak dostępność tego sprzętu w sieci. Okazuje się, że na Allegro model ten kosztuje 119 zł. Fakt ten czyni ofertę Action jeszcze korzystniejszą. Warto porównać tę kwotę również z informacjami zgromadzonymi przez Ceneo.