Action uzupełnił swój asortyment o kolejny ciekawy produkt. Tym razem na półki popularnego sklepu trafił irygator OptiSmile. Postanowiłam sprawdzić, czy opłaca się go kupić.

Action miewa naprawdę dziwny i niespodziewany asortyment. Bywały tam już elektroniczne sejfy cyfrowe, ale i klimatory, a nawet klimatyzatory. Niedawno wybrałam się nawet do Action po kilka drobiazgów i dokładnie przyjrzałam się, co oferuje ta sieć. Niektóre produkty naprawdę mnie zaskoczyły, o czym pisałam szerzej w tym artykule. Cóż mogę powiedzieć? Action celuje w klientów o bardzo zróżnicowanych potrzebach konsumenckich, a nowa oferta – tani irygator – tylko potwierdza ów wniosek.

Irygator OptiSmile Action – funkcje i możliwości

Nowa oferta Action, która wygląda na dość atrakcyjną – irygator OptiSmile, który u innych dystrybutorów jest znacznie droższy. Ale skoro trafił do Action, to może niewart jest zakupu? W przypadku tej sieci niska cena nie zawsze oznacza badziewie. Przekonałam się o tym osobiście – niektóre rzeczy faktycznie są fatalnej jakości, jednak niejednokrotnie udało mi się upolować tam coś ciekawego i dobrze wykonanego.

Nowy irygator z Action kosztuje 74,95 zł. Co otrzymujemy w tej niewygórowanej cenie? Przede wszystkim, 3 różne tryby pracy. Do wyboru jest bowiem tryb normalny, służący po prostu do głębokiego usuwania bakterii pod dziąsłami i między zębami, tryb pulsacyjny – do masażu dziąseł, a także tryb miękki, stworzony do pielęgnacji wrażliwych zębów i dziąseł. W zestawie znalazł się oczywiście sam irygator, ale i 2 dodatkowe wymienne końcówki.

Sprzęt ten jest oczywiście bezprzewodowy. Niestety, brakuje informacji na temat np. wytrzymałości akumulatora. Trudno też przewidzieć, jaką pojemnością dysponuje zbiornik na wodę. Warto natomiast podkreślić, że irygator wygląda bardzo dobrze i pod względem designu nie można mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo, wygląda na kompaktowe urządzenie, które z powodzeniem zapakować można nawet do torby czy walizki. Prawdziwe zbawienie dla posiadaczy aparatu ortodontycznego, którzy akurat postanowili wyjechać na urlop.

Wrócę jeszcze na chwilę do ceny. Otóż irygator OptiSmile w Action kosztuje, jak już wspominałam, 74,95 zł. Sprawdziłam jednak dostępność tego sprzętu w sieci. Okazuje się, że na Allegro model ten kosztuje 119 zł. Fakt ten czyni ofertę Action jeszcze korzystniejszą. Warto porównać tę kwotę również z informacjami zgromadzonymi przez Ceneo.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.