Ostatnie poprawki przed przyjściem gości? Zabrakło ozdób? A może niespodziewana awaria zagraża idealnej gwiazdce? Sprawdziliśmy dla Was kluczową drogę ratunku, a więc godziny pracy popularnych sklepów wykończeniowo-budowlanych

Czy Leroy Merlin jest czynny 24, 25 i 26 grudnia?

Ostatnią szansą na zakupy w Leroy Merlin jest 23 grudnia. Pewnym pocieszeniem jest fakt, że w sobotę francuska sieć jest czynna nieco dłużej niż większość konkurentów. Znaczna część sklepów zamknie się dopiero o 22:00 w dniu poprzedzającym Wigilię 2023

Czy Castorama jest czynna 24, 25 i 26 grudnia?

Castorama podobnie jak jej największy konkurent nie będzie czynna przez cały okres świąteczny. Podobnie jak w przypadku Leroy Merlin, 23 grudnia sklepy będą czynne aż do 22:00.

Czy OBI jest czynne 24, 25 i 26 grudnia?

Sklepy OBI są czynne w sobotę do godziny 21:00. Do ostatniej chwili będzie trwał w nich Jarmark świąteczny ze świątecznymi wyprzedażami. Niestety w kolejnych dniach OBI pozostanie nieczynne.

Czy PSB Mrówka jest czynna 24, 25 i 26 grudnia?

Sklepy PSB Mrówka nie będą czynne w Wigilię i Święta. Godziny pracy w sobotę 23 grudnia są zależne od punktu.

Czy Bricoman jest czynny 24, 25 i 26 grudnia?

Sklepy Brickoman zamykają się dla klientów o godzinie 20 dnia 23 grudnia, a ponownie otwierają się dopiero w środę 27 grudnia o 6 rano. Oznacza to, że w okresie świątecznym nie wykonasz zakupów w Bricoman.

Czy Bricomarche jest czynna 24, 25 i 26 grudnia?

Sklepy Bricomarche w Wigilię 24 grudnia będą nieczynne. Oferta świąteczna będzie dostępna do dnia 23 grudnia do godziny 19. Ułatwieniem dla kupujących może być skorzystanie z Brickomatów zlokalizowanych przy sklepach, działających w systemie 24/7. Oznacza to, że jeśli zdążysz zamówić interesujące Cię produkty 23 grudnia, to możesz je odebrać z Brickomatu dowolnego dnia świąt.

Gdzie zrobić zakupu w wigilię i święta?

Jedynym ratunkiem mogą okazać się punkty nie objęte zakazem handlu w niedzielę oraz sklepy, w których właściciel podejmuje się osobiście pracy w dni ustawowo wolne. W wielu wypadkach czy sklep jest czynny trzeba sprawdzać indywidualnie dla każdego punktu. W mojej okolicy przez całe święta będzie czynnych kilka sklepów Żabka, Fresh Market oraz stacja benzynowa połączona z mini-marketem Carrefour Express. Żaden z tych sklepów nie oferuje asortymentu remontowo-budowlanego, ale w części z nich możliwe jest dostanie podstawowych przyborów do napraw (taśmy klejące, kleje, przybory do szycia) czy produktów eksploatacyjnych (baterie, żarówki).