Myślisz, że klimatyzator dostarcza świeże powietrze? To się mylisz! No chyba, że myślisz o nowym TCL

Sprzęty firmy TCL są znane i rozpoznawalne na całym świecie. Przedstawiamy najnowszy naścienny klimatyzator FreshIN+. Urządzenie typu split jest wyposażone w najnowsze technologie, dzięki czemu użytkownik przebywa w komfortowych warunkach.

TCL Electronics produkuje urządzenia na cały świat z Chin, Brazylii i Indonezji. Swoją działalność firma rozpoczęła ponad 40 lat temu i działa na ponad 160 rynkach. Zajmuje się przede wszystkim produkcją telewizorów, sprzętów audio oraz nowoczesnych, inteligentnych sprzętów dla domu.

Aktualnie firma ukończyła pierwszy z trzech etapów budowy parku przemysłowego TCL w Wuhan w Chinach. Dzięki temu na ogromnej powierzchni 390 000 m2 można będzie prowadzić badania oraz tworzyć i udoskonalać produkcję klimatyzatorów. Ostatecznie TCL Electronics zamierza produkować i eksportować 6 mln klimatyzatorów rocznie na cały świat.

Przeczytaj także czym się kierować wybierając naścienny klimatyzator i na co zwracać uwagę.

Klimatyzator FreshIN+

Na targach IFA w Berlinie, które zakończyły się kilka dni temu, przedstawicie firmy TCL pochwalili się nowoczesnym klimatyzatorem FreshIN+. Zastosowana została w nim technologia FreshIN+ 2.0,w którym powietrze jest wymieniane dwukierunkowo. Do pomieszczenia zostaje doprowadzone z zewnątrz świeże, bogate w tlen powietrze, które zajmuje miejsce zanieczyszczonego wewnątrz. Jednocześnie to nadmuchiwane do środka powietrze zostaje poddane wielowarstwowej filtracji. Dzięki temu jest ono pozbawione cząsteczek kurzu, alergenów i nieprzyjemnych zapachów.

Rolą klimatyzatora FreshIN+ jest także wspomaganie wentylacji, co sprawia, że poczujemy krążące wewnątrz świeże powietrze. Nie musimy się jednak obawiać dyskomfortu związanego z ciągłym nawiewem z tego urządzenia, ponieważ jedyne co poczujemy to rozproszoną i przyjemną bryzę. Zastosowana technologia Gentle Breeze firmy TCL sprawia, że powietrze przedostaje się do wentylowanego pomieszczenia przez ponad 1000 mikrootworów, dzięki czemu nie czujemy uciążliwej fali nawiewu.

Klimatyzatorem FreshIN+ sterować można głosowo, przez wydawanie komend, albo łącząc się z WiFi za pomocą aplikacji. Dzięki temu można monitorować pracę urządzenia na swoim telefonie, także wtedy kiedy jesteś poza domem. Warto wiedzieć, że urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby montaż jego nie sprawiał problemów. Dba o to technologia TCL AC. Dzięki temu łatwo zdemontujesz poprzedni, zużyty klimatyzator, i z łatwością, prowadzony krok po kroku, zainstalujesz nowoczesny naścienny split FreshIN+.

Dbałość o środowisko

Park przemysłowy TCL jest nowoczesnym zakładem opartym o najnowsze technologie. Zasilany jest z energii słonecznej zgromadzonej dzięki panelom fotowoltaicznym. Dodatkowo Energy Management System zarządza zużyciem energii. Inteligentny system gospodarki wodnej gospodaruje zgromadzoną deszczówką, która oczyszczona zasila fabrykę, po czym ponownie trafia do środowiska. Dzięki tym działaniom firma ogranicza emisję gazów: dwutlenku węgla, dwutlenku siarki i tlenków azotu oraz zmniejsza transmitowanie pyłu węglowego.