poniedziałek, 27 maja

Sprzęty firmy TCL są znane i rozpoznawalne na całym świecie. Przedstawiamy najnowszy naścienny klimatyzator FreshIN+. Urządzenie typu split jest wyposażone w najnowsze technologie, dzięki czemu użytkownik przebywa w komfortowych warunkach.

TCL Electronics produkuje urządzenia na cały świat z Chin, Brazylii i Indonezji. Swoją działalność firma rozpoczęła ponad 40 lat temu i działa na ponad 160 rynkach. Zajmuje się przede wszystkim produkcją telewizorów, sprzętów audio oraz nowoczesnych, inteligentnych sprzętów dla domu.

Aktualnie firma ukończyła pierwszy z trzech etapów budowy parku przemysłowego TCL w Wuhan w Chinach. Dzięki temu na ogromnej powierzchni 390 000 m2 można będzie prowadzić badania oraz tworzyć i udoskonalać produkcję klimatyzatorów. Ostatecznie TCL Electronics zamierza produkować i eksportować 6 mln klimatyzatorów rocznie na cały świat.

Przeczytaj także czym się kierować wybierając naścienny klimatyzator i na co zwracać uwagę.

Klimatyzator FreshIN+

Na targach IFA w Berlinie, które zakończyły się kilka dni temu, przedstawicie firmy TCL pochwalili się nowoczesnym klimatyzatorem FreshIN+. Zastosowana została w nim technologia FreshIN+ 2.0,w którym powietrze jest wymieniane dwukierunkowo. Do pomieszczenia zostaje doprowadzone z zewnątrz świeże, bogate w tlen powietrze, które zajmuje miejsce zanieczyszczonego wewnątrz. Jednocześnie to nadmuchiwane do środka powietrze zostaje poddane wielowarstwowej filtracji. Dzięki temu jest ono pozbawione cząsteczek kurzu, alergenów i nieprzyjemnych zapachów.

Rolą klimatyzatora FreshIN+ jest także wspomaganie wentylacji, co sprawia, że poczujemy krążące wewnątrz świeże powietrze. Nie musimy się jednak obawiać dyskomfortu związanego z ciągłym nawiewem z tego urządzenia, ponieważ jedyne co poczujemy to rozproszoną i przyjemną bryzę. Zastosowana technologia Gentle Breeze firmy TCL sprawia, że powietrze przedostaje się do wentylowanego pomieszczenia przez ponad 1000 mikrootworów, dzięki czemu nie czujemy uciążliwej fali nawiewu.

Klimatyzatorem FreshIN+ sterować można głosowo, przez wydawanie komend, albo łącząc się z WiFi za pomocą aplikacji. Dzięki temu można monitorować pracę urządzenia na swoim telefonie, także wtedy kiedy jesteś poza domem. Warto wiedzieć, że urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby montaż jego nie sprawiał problemów. Dba o to technologia TCL AC. Dzięki temu łatwo zdemontujesz poprzedni, zużyty klimatyzator, i z łatwością, prowadzony krok po kroku, zainstalujesz nowoczesny naścienny split FreshIN+.

Dbałość o środowisko

Park przemysłowy TCL jest nowoczesnym zakładem opartym o najnowsze technologie. Zasilany jest z energii słonecznej zgromadzonej dzięki panelom fotowoltaicznym. Dodatkowo Energy Management System zarządza zużyciem energii. Inteligentny system gospodarki wodnej gospodaruje zgromadzoną deszczówką, która oczyszczona zasila fabrykę, po czym ponownie trafia do środowiska. Dzięki tym działaniom firma ogranicza emisję gazów: dwutlenku węgla, dwutlenku siarki i tlenków azotu oraz zmniejsza transmitowanie pyłu węglowego.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.