Kiedy nowy katalog Lidl? Okazje czekają na Ciebie co tydzień!

Polujesz na okazje i czekasz na nowy katalog Lidl? W naszym artykule wyjaśniamy, kiedy możesz spodziewać się aktualizacji oferty.

Klienci Lidla niecierpliwie wyglądają kolejnych okazji. Market udostępnia swoje promocyjne broszury co kilka dni. Przy specjalnych okazjach, takich jak różnego rodzaju święta, czy chociażby dopiero co zakończony Black Week, pojawiają się również edycje specjalne gazetek. Jedna z pozycji oddawana jest w ręce klientów sklepu w regularnych odstępach. Jeśli zatem zależy nam, by jak najwcześniej zapoznać się z najnowszym katalogiem Lidla, należy zapamiętać jeden dzień tygodnia – poniedziałek.

Katalog Lidl a gazetka promocyjna

Forma promocji w postaci krótkiej gazetki nie jest nowym zjawiskiem. Za jej pośrednictwem sklep ma szansę przedstawić swoją ofertę w wygodnej, przejrzystej formie, co zdecydowanie zwiększa szansę na sprzedaż oferowanego w markecie asortymentu. To również większe szanse na dostrzeżenie przez konsumenta cenowych okazji, które mogły umknąć jego oczom podczas wizyty w sklepie. Jednak skoro jest gazetka, w jakim celu pojawia się również katalog?

To, o czym biorąc do ręki materiały promocyjne Lidla trzeba wiedzieć, to zawartość poszczególnych broszur. Gazetki, które pojawiają się w odstępach kilku dni, zdominowane są przez aktualne oferty z zakresu artykułów codziennego użytku – spożywczych, higienicznych, przeznaczonych do pielęgnacji ciała i domu. Znajdziemy tam również pojedyncze oferty specjalne na innego rodzaju asortyment, jednak raczej w formie krótszej wzmianki.

Katalog Lidl natomiast to regularnie wydawane zestawienie nowych produktów, obejmujące szeroki asortyment z różnych kategorii. Znajdziemy w nim takie sekcje jak moda dziecięca, moda damska i męska, obszerny segment z różnego rodzaju wyposażeniem dla domu, a także narzędzia czy produkty inspirowane aktualną okazją, czy sezonem. Wśród prezentowanych na łamach katalogu Lidl marek, znajdziemy takie pozycje jak Ernesto, Livarno, Silvercrest czy Esmara. W odróżnieniu od lidlowej gazetki nie znajdziemy tu raczej propozycji z grupy stricte spożywczej.

katalog lidl

Katalog Lidl czy tradycyjna gazetka

To, co odróżnia gazetkę promocyjną od katalogu Lidl, to czas obowiązywania prezentowanych w broszurach promocji. Gazetka, która pojawia się w niewielkich odstępach czasu, to oferta obowiązująca przez dwa, trzy dni. Jeśli więc zależy nam na tanich zakupach w sekcji spożywczej, trzeba zachować czujność i sprawdzać aktualności niemalże codziennie.

Ofert na pozostały asortyment możemy natomiast oczekiwać zawsze o tej samej porze. Katalog Lidl publikowany jest bowiem co tydzień w poniedziałek. Aktualny katalog Lidl możesz zawsze znaleźć pod tym adresem. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że z zasady poniedziałkowa publikacja może pojawiać się również jako dodatek specjalny w innych terminach.

Na stronie sklepu Lidl mogliśmy znaleźć między innymi katalogi z ofertą na Black Friday czy propozycje zabawek, od czasu do czasu pojawiają się również specjalne oferty weekendowe, w których promocją objęte zostają na przykład popularne narzędzia Parkside. Nierzadko też można w atrakcyjnej cenie zakupić artykuły od znanych producentów, takich jak Philips, Remington czy Kärcher.

Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się dodatki do garderoby kobiecej marki Wittchen. O tej promocji możesz przeczytać w naszym artykule.