poniedziałek, 17 czerwca

Poszukujesz ekspresu, który ma nowoczesny design, a kawy, które parzy, są wyjątkowe w smaku? Ekspres kapsułkowy sprosta temu zadaniu. Dodatkowo jest teraz dostępny w sprzedaży w atrakcyjnej cenie.

Świat ekspresów kapsułkowych jest wyjątkowy. Dzięki bogactwu dostępnych kapsułek i dzieci i dorośli pozostaną w pełni usatysfakcjonowani. Umożliwiają one przygotowanie espresso, ale także czekolady na gorąco, gorącego mleka albo herbaty. Jeżeli poszukujesz takiego urządzenia, to świetnie się składa. Aktualnie w sklepie RTVEuroAGD ekspres Bosch Tassimo Vivy 2 TAS 1403 znajduje się w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do piątku 31 marca 2023 r.

Poszukujesz więcej informacji na temat ekspresów kapsułkowych? Znajdziesz je w tym artykule.

Ekspres Bosch Tassimo Vivy 2 TAS 1403

Ten niewielkich rozmiarów ekspres kapsułkowy marki Bosch znajdzie miejsce nawet w małej kuchni, a jeszcze lepiej wpisze się w kącik kawowy, dzięki swemu niebanalnemu wyglądowi. Obsługa urządzenia jest prosta. Wystarczy wybrać kapsułkę, włożyć, a następnie kod z kapsułki zostanie odczytany przez urządzenie, co da mu informację ile ma użyć wody, aby kawa smakowała najlepiej – system Bosch Intellibrew. Pomimo to istnieje możliwość dodatkowej regulacji ilości użytej wody, co wpłynie na moc naparu.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Szybkie nagrzewanie, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Czytanie kodów kreskowych (Bosch Intellibrew), Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę, Automatyczne płukanie po każdym parzeniu kawy, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • Rodzaj kawy: kapsułki Tassimo
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,7 l
  • Wymiary: 16,9 x 25,1 x 31 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 179,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.