Kawa na miarę marzeń? Ten ekspres kapsułkowy spełni je ekspresowo

Poszukujesz ekspresu, który ma nowoczesny design, a kawy, które parzy, są wyjątkowe w smaku? Ekspres kapsułkowy sprosta temu zadaniu. Dodatkowo jest teraz dostępny w sprzedaży w atrakcyjnej cenie.

kawa, ekspres do kawy, espresso

Świat ekspresów kapsułkowych jest wyjątkowy. Dzięki bogactwu dostępnych kapsułek i dzieci i dorośli pozostaną w pełni usatysfakcjonowani. Umożliwiają one przygotowanie espresso, ale także czekolady na gorąco, gorącego mleka albo herbaty. Jeżeli poszukujesz takiego urządzenia, to świetnie się składa. Aktualnie w sklepie RTVEuroAGD ekspres Bosch Tassimo Vivy 2 TAS 1403 znajduje się w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do piątku 31 marca 2023 r.

Poszukujesz więcej informacji na temat ekspresów kapsułkowych? Znajdziesz je w tym artykule.

Ekspres Bosch Tassimo Vivy 2 TAS 1403

Ten niewielkich rozmiarów ekspres kapsułkowy marki Bosch znajdzie miejsce nawet w małej kuchni, a jeszcze lepiej wpisze się w kącik kawowy, dzięki swemu niebanalnemu wyglądowi. Obsługa urządzenia jest prosta. Wystarczy wybrać kapsułkę, włożyć, a następnie kod z kapsułki zostanie odczytany przez urządzenie, co da mu informację ile ma użyć wody, aby kawa smakowała najlepiej – system Bosch Intellibrew. Pomimo to istnieje możliwość dodatkowej regulacji ilości użytej wody, co wpłynie na moc naparu.

Ekspres Bosch Tassimo Vivy 2 TAS 1403 - kapsułkowy

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Szybkie nagrzewanie, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Czytanie kodów kreskowych (Bosch Intellibrew), Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę, Automatyczne płukanie po każdym parzeniu kawy, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • Rodzaj kawy: kapsułki Tassimo
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,7 l
  • Wymiary: 16,9 x 25,1 x 31 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 179,00 zł Przejdź do sklepu