Ekspres kapsułkowy to urządzenie, które zaspokoi gusta wszystkich domowników. Ten, który znaleźliśmy posiada jeszcze możliwość sterowania zdalnego i jest aktualnie w promocji.

kawa, espresso

Ekspres kapsułkowy nie musi być być urządzeniem sterowanym ręcznie. Producenci zaskakują coraz nowszymi rozwiązaniami. Na rynku dostępne są urządzenia, które mogą być sterowane przy pomocy aplikacji zainstalowanej na telefonie. Znaleźliśmy taki. Ekspres DeLonghi Nespresso EN200R znajduje się obecnie w promocji w sklepie Neonet do 27 marca 2023 r., gdzie można go kupić 30 zł taniej podając kod 30ZA300.

Czym jest ekspres kapsułkowy?

Ekspres kapsułkowy parzy kawę szybko i wygodnie. Kapsułki zawierają w sobie mieloną kawę, czasem uzupełnioną różnymi dodatkami, na przykład aromatami, czekoladą, wanilią. Dzięki temu zaparzysz klasyczne espresso, ale także inne wyjątkowe kawy smakowe. Dzieci mogą napić się czekolady na gorąco, kakao lub herbaty.

Interesuje Cię świat ekspresów kapsułkowych? Zachęcamy do przeczytania tego artykułu.

Ekspres kapsułkowy DeLonghi Nespresso EN200R

Kapsułkowy ekspres Nespresso szybko się nagrzewa, dzięki czemu jest energooszczędny. Dodatkowo posiada funkcję podgrzewania filiżanek, więc zaparzona kawa będzie dłużej ciepła. Zaskakującą funkcją jest możliwość zdalnego sterowania, za pomocą aplikacji De’Longhi COFFEE LINK. Jeśli wcześniej włożysz kapsułkę do ekspresu, to w późniejszym czasie, sterując urządzeniem za pomocą aplikacji w telefonie możesz zdalnie uruchomić urządzenie. Możesz w ten sposób przygotować sobie na przykład poranną kawę, w czasie kiedy jeszcze leżysz w łóżku. Dodatkowo urządzenie automatycznie usuwa zużytą kapsułkę do pojemnika. Do zestawu dołączono 14 kapsułek startowych.

Ekspres kapsułkowy DeLonghi Nespresso EN200R

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Szybkie nagrzewanie, Podgrzewanie filiżanek, Regulacja ilości kawy, Zdalne sterowanie: sterowanie smartfonem, Automatyczne usuwanie zużytych kapsułek, Funkcja oszczędzania energii, Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1 l
  • Wymiary: 39,7 x 25,6 x 11,8 cm
  • Waga: 4 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 419,00 zł Cena: 389,00 zł Przejdź do sklepu