Z okazji Walentynek, Xiaomi oferuje super promocje na wybrane produkty oraz organizuje ciekawe atrakcje i konkursy w swoich sklepach stacjonarnych.

Od 10 do 14 lutego klienci mogą korzystać z okolicznościowych promocji na produkty Xiaomi. W weekend 10 i 11 lutego można odwiedzić salony Xiaomi zlokalizowane w Galerii Katowice, Westfield Arkadia, Galerii Młociny i Westfield Mokotów.

Frytkownica bezolejowa Mi Smart Air Fryer 3,5l

Cena w sklepie stacjonarnym: 379 złotych; najniższa cena on-line: 459 złotych oszczędzasz 80 złotych

Mi Smart Air Fryer 3,5L to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala na zdrowsze gotowanie z mniejszą ilością oleju i niską zawartością tłuszczu. Posiada cyrkulację podgrzewanego powietrza 360°, regulację temperatury (od 40°C do 200°C) oraz 24-godzinny czas ciągłej pracy. Frytownica jest również wyposażona w inteligentne przepisy, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy mogą z łatwością przyrządzać pyszne potrawy.

Oprócz smażenia na powietrzu, może być również używana jako jogurtownica, suszarka do owoców, kuchenka mikrofalowa i piekarnik elektryczny. Dwuwarstwowa powłoka nieprzywierająca ułatwia czyszczenie, a ekran dotykowy OLED pozwala na monitorowanie procesu gotowania w czasie rzeczywistym. Dzięki mocy grzewczej 1500 W, Mi Smart Air Fryer może szybko się nagrzać i skrócić czas gotowania.

Posiada również funkcję planowania gotowania z wyprzedzeniem do 24-godzin i może być sterowana za pomocą poleceń głosowych poprzez Google Assistant. Kosz można wyciągnąć w dowolnym momencie, aby sprawdzić status gotowania. Dzięki ponad 100 dostępnym przepisom, Mi Smart Air Fryer to wygodny i wydajny sposób na gotowanie zdrowszych posiłków.

Jeżeli rozważasz zakup frytkownicy bezolejowej, zapoznaj się również z naszym artykułem na ich temat: Którą frytkownicę beztłuszczową wybrać? Wiemy po czym wybierać

Szczoteczka soniczna Xiaomi T700

Cena w sklepie stacjonarnym: 600 złotych za 2 sztuki; najniższa cena on-line za jedną sztukę: 412 złotych oszczędzasz 224 złote

Xiaomi Electric Toothbrush T700 to wysokiej jakości, zaawansowana szczoteczka elektryczna zaprojektowana tak, aby zapewnić dokładne i delikatne czyszczenie zębów i dziąseł. Posiada gęste, miękkie włosie i cienką główkę szczoteczki, która zapewnia wygodne i skuteczne czyszczenie. Główka szczoteczki jest również przemyślana w ten sposób, aby wchodzić w szczeliny dziąseł i usuwać wszystkie nieczystości z zębów.

Szczoteczka posiada inteligentny wyświetlacz LED, który pokazuje tryb i moc oraz umożliwia płynną regulację prędkości szczotkowania. Do dyspozycji użytkownika są również dane o stanie baterii. Xiaomi Electric Toothbrush T700 jest również wyposażona w bezprzewodowe ładowanie 360° dla dodatkowej wygody.

Szczoteczka posiada soniczny silnik bezszczotkowy z lewitacją magnetyczną, który dostarcza drgania o wysokiej częstotliwości 39 600 razy/min dla skutecznego czyszczenia. Możliwe jest również wybieranie spośród 3 zalecanych trybów i trzech opcji czasu szczotkowania poprzez aplikację Xiaomi Home APP. Szczoteczka posiada również automatyczne przypomnienie, które zapobiega nadmiernemu naciskaniu.

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3 Carbon Black

Cena w sklepie stacjonarnym: 499 złotych za 2 sztuki; najniższa cena on-line za jedną sztukę: 378,60 złotych oszczędzasz 258,20 złotych

Słuchawki douszne Xiaomi Buds 3 zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wciągające wrażenia słuchowe, jednocześnie filtrując niepożądane hałasy. Posiadają technologię Active Noise Cancelling, która blokuje do 40 dB hałasu otoczenia, dzięki czemu są idealne do użytku w głośnym środowisku. Buds 3 posiadają 3 różne tryby ANC, aby dopasować się do różnych poziomów hałasu. Do dyspozycji użytkownika oddano także tryby przepuszczające dźwięki umożliwiające prowadzenie rozmów bez zdejmowania słuchawek. Zastosowana obudowa jest lekka i odporna na kurz i wodę.

Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Cena w sklepie stacjonarnym: 80 złotych za 2 sztuki; najniższa cena on-line za jedną sztukę: 44,99 złotych oszczędzasz 9,98 złotych

Mi Compact Bluetooth Speaker 2 to kompaktowy i przenośny głośnik, który ma oferować dźwięk o wysokiej jakości. Waży zaledwie 52 g, posiada odporną na zarysowania konstrukcję i wygodną smycz do zawieszenia, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia.

Głośnik wyposażono w silne magnesy neodymowe oraz algorytm kompresji dynamiki DRC, mający zapewnić szczegółowy i pozbawiony zniekształceń dźwięk. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi może być również używany do prowadzenia rozmów konferencyjnych. Urządzenie zasila bateria litowa o pojemności 480 mAh, która zapewnia do 4 godzin odtwarzania bez przerwy i do 45 dni czasu czuwania.

Podłączenie głośnika do urządzenia jest proste dzięki technologii Bluetooth 4.2. Wystarczy włączyć głośnik i połączyć go z urządzeniem poprzez ustawienia Bluetooth.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.