Roomba dla niektórych jest synonimem robotów odkurzających. Od kiedy odkurzacz automatyczny od iRobota zawitał do mojego domu, nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jeden z ich modeli właśnie trafił do super promocji na niemieckim Amazonie, z którego bez problemu można dokonywać zakupów do Polski.

iRobot Roomba combo ‎R111840 u nas aż 432 zł drożej!

Promocje na Amazonie zawsze warto śledzić. Często za granicą możemy znaleźć oferty promocyjne, na które nie możemy liczyć w naszych sklepach. Kiedy słyszeliście o promocji powyżej 400 złotych? Link do oferty.

iRobot Roomba Combo ‎R111840 to model z 2020 roku, jednak jego możliwości nie straciły przez te 4 lata. Robot nie tylko odkurza, ale również mopuje, dlatego po cyklu sprzątania będziecie mieć wręcz lśniącą podłogę. Odkurzacz porusza się po równoległych, liniowych trasach, wykorzystując czujniki, aby dokładnie posprzątać całą podłogę.

Niski profil o wysokości zaledwie 7,9 cm pozwala mu łatwo przemieszczać się pod fotele czy łóżka, eliminując konieczność schylania się i utrudnionego czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Roombą możemy zarządzać poprzez dedykowaną aplikację, w której ustawimy harmonogram sprzątania oraz preferowane tryby pracy. Dzięki temu, możemy korzystać z funkcji odkurzania i mopowania kuchni, podczas gdy pozostałe pomieszczenia są tylko odkurzane. Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań technologicznych, istnieje również możliwość sterowania robotem za pomocą asystentów głosowych, takich jak Alexa czy Google Assistant.

W Polsce możemy go kupić między innymi w Media Mart w cenie 1299 złotych.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.