Roomba dla niektórych jest synonimem robotów odkurzających. Od kiedy odkurzacz automatyczny od iRobota zawitał do mojego domu, nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jeden z ich modeli właśnie trafił do super promocji na niemieckim Amazonie, z którego bez problemu można dokonywać zakupów do Polski.

iRobot Roomba combo ‎R111840 u nas aż 432 zł drożej!

Promocje na Amazonie zawsze warto śledzić. Często za granicą możemy znaleźć oferty promocyjne, na które nie możemy liczyć w naszych sklepach. Kiedy słyszeliście o promocji powyżej 400 złotych? Link do oferty.

iRobot Roomba Combo ‎R111840 to model z 2020 roku, jednak jego możliwości nie straciły przez te 4 lata. Robot nie tylko odkurza, ale również mopuje, dlatego po cyklu sprzątania będziecie mieć wręcz lśniącą podłogę. Odkurzacz porusza się po równoległych, liniowych trasach, wykorzystując czujniki, aby dokładnie posprzątać całą podłogę.

Niski profil o wysokości zaledwie 7,9 cm pozwala mu łatwo przemieszczać się pod fotele czy łóżka, eliminując konieczność schylania się i utrudnionego czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Roombą możemy zarządzać poprzez dedykowaną aplikację, w której ustawimy harmonogram sprzątania oraz preferowane tryby pracy. Dzięki temu, możemy korzystać z funkcji odkurzania i mopowania kuchni, podczas gdy pozostałe pomieszczenia są tylko odkurzane. Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań technologicznych, istnieje również możliwość sterowania robotem za pomocą asystentów głosowych, takich jak Alexa czy Google Assistant.

iRobot Roomba combo ‎R111840 u nas aż 432 zł drożej!

W Polsce możemy go kupić między innymi w Media Mart w cenie 1299 złotych.