iMpluse to opowiedz na potrzeby pędzącej technologi. Nietypowe urządzenie wielkości przeciętnego breloczka do kluczy zaprojektowane zostało przez studio Black Powder Media.

Gadżet spełnia wiele funkcji: gamepad, dzięki czemu ma uprzyjemnić gry; pilot do regulacji mocy nagłośnienia oraz przewijania muzyki bądź filmów; auto lokalizator, ułatwiając użytkownikowi odnalezienie zagubionych kluczy dzięki emisji dźwięków.

iMpulse - mini kontroler do gier i lokalizator kluczy

iMpluse łączy się z urządzeniami mobilnymi za pomocą bluetooth 2.1, współpracując z oprogramowaniami iOS (apple) oraz androidem. Dzięki specjalnej aplikacji możliwe jest również wyszukanie gadżetu nawiązując połączenie bluetooth’em w skutek czego 'breloczek’ zacznie wydawać dźwięki.

iMpulse - mini kontroler do gier i lokalizator kluczy

Trzeba mieć na uwadze że projekt cały czas jest w fazie udoskonalenia. Od wersji początkowej autor zmienił gałkę na klawisz oraz dodał podświetlanie. Neutralny układ przycisków sprawia że urządzenie może być używany przez lewo jaki i prawo ręcznych użytkowników.

iMpulse - mini kontroler do gier i lokalizator kluczy

Projekt uzyskał również wsparcie Androida, dzięki czemu stale rozszerzana jest oferta kompatybilnych gier. Dotychczas sprawdzono i potwierdzono działanie między innymi PacMan, KungFu Warrior czy Asphalt 3.

iMpulse - mini kontroler do gier i lokalizator kluczy

iMpulse będzie dostępny w różnej kolorystyce: czarnej oraz białej ( z akcentami zielonymi).

Cena wynosi 40 USD plus koszty przesyłki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *