Każda kobieta chce być piękna. Widać to po ogromnej popularności wszelkich diet, trenerek fitness i kosmetyków. Jednakże szybkie tempo życia, stres i klimatyzatory w wieżowcach dużych korporacji mają negatywny wpływ na skórę. Można próbować zapobiegać temu poprzez używanie najnowocześniejszych kremów albo zaufać technologii.

[iframe width=”600″ height=”338″ src=”https://www.youtube.com/embed/0YrI7EVaAVQ” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

iDerma to urządzenie zaprezentowane podczas tegorocznych targów CES 2015 w Las Vegas (Osoby zainteresowane odsyłamy do cz.1 oraz cz.2 zestawienia z najbardziej innowacyjnymi gadżetami pokazanymi podczas amerykańskiego Eventu). Dzięki opatentowanej technologii terapii opartej na światłach LED ma wygładzać skórę na twarzy poprzez zmniejszenie zmarszczek.

iDermaAutorzy projektu zapewniają, że korzystanie z urządzenia pozwoli na poprawę kondycji skóry, uelastycznienie jej i oczywiście zmniejszenie zmarszczek, przez co będzie bardziej promienna. iDerma to swego rodzaju maska, która po założeniu pokrywa światłami LED całą powierzchnię twarzy. Dbają o to 142 diody, które mają zarówno wąskie, jak i szerokie soczewki.

iDermaMaska jest dopasowywana do twarzy dzięki możliwości jej regulowania. Elastyczne, amortyzujące podkładki piankowe zaś dbają o to aby korzystanie z urządzenia było jak najbardziej komfortowe.

iDermaApira Science, producent gadżetu, jest od wielu lat liderem na rynku jeżeli chodzi o terapie światłem. W swojej ofercie mają już inny produkt, który pomaga osobom zmagającym się z łysieniem, obecnie sprzedaje się go w 50 krajach na całym świecie. Można oczekiwać, że przy znanej marce podobny los będzie czekał także iDerma.

iDermaAutorzy projektu zapewniają, że wystarczą 3 dziesięciominutowe sesje w tygodniu aby po 8 tygodniach skóra wyglądała młodziej i była bardziej elastyczna. Po tym czasie należy korzystać z terapii raz lub dwa razy tygodniowo, po to aby efekty utrzymały się.

idermaiDerma jest doskonałą alternatywą dla drogich, profesjonalnych urządzeń wykorzystywanych w gabinetach dermatologicznych i salonach spa. Światło ma pomagać leczyć także inne niedoskonałości skóry, takie jak przekrwienia i zaczerwienienia.

iDermaCena urządzenia w sprzedaży detalicznej została ustalona na poziomie 399$.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *