Wentylatory sufitowe nie wzbudzają raczej pozytywnych skojarzeń. Nic dziwnego, że kojarzące się w naszym kraju z epoką PRL’u, powoli zaczęły znikać z mieszkań i instytucji. Big Ass Fans to jednak wentylatory sufitowe które mogą wrzucić nieco orzeźwienia w skostniały już rynek.

HAIKU Big Ass Fans

Firma od lat specjalizuje się w budowie estetycznych i precyzyjnie wykonanych wentylatorów, zarówno dla biznesu, jak i odbiorców indywidualnych. Jednym z najnowszych produktów jest model HAIKU, wentylator już na pierwszy rzut oka wyróżniający się estetyczną konstrukcją oraz ciekawymi wariantami kolorystycznymi.

HAIKU Big Ass Fans

Głównym wyróżnikiem urządzenia jest jednak współpraca z systemem termostatów NEST. Dotychczas użytkownicy borykali się z problemem temperatury niedostosowanej do pracy z włączonym wentylatorem. Bowiem wentylator nie obniża temperatury panującej w pomieszczeniu, a jedynie oferuje orzeźwiający strumień powietrza. Efektem tego temperatura odczuwalna różni się znacząco od realnej. Rozwiązanie zaproponowane przez Big Ass Fans ma ułatwić współpracę klimatyzatorów, ogrzewania oraz wentylatorów. Producent zapewnia, że zastosowanie systemu NEST przyczyni się do spadku kosztów dla użytkownika.

HAIKU Big Ass Fans

HAIKU posiada dedykowaną aplikację dostępną na systemy Android oraz iOS.

HAIKU Big Ass Fans

Wentylator dostępny jest w kilku rozmiarach, oraz wersji z oświetleniem LED.

HAIKU Big Ass Fans

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *