Wearables są specyficznym typem urządzeń, które muszą łączyć nowoczesną technologię z trendami w modzie. Jednakże ze względu na pewne walory użytkowe oraz specyfikę rynku, większość produktów tego była nacechowana wzornictwem skierowanym do mężczyzn, a w najlepszym wypadku mogła uchodzić za unisex .

H TANG

H.TANG to projekt smart watch’a, skierowanego wyłączenie do kobiet. Jego grupę docelową mają przyciągać nie tylko dedykowane funkcje, ale również kobiecy, elegancki wygląd.

H TANG

Urządzenie skupia się w dużej mierze na zdrowym trybie życia. Oferując chociażby funkcje znane z popularnych fitband czyli pomiary dotyczące aktywności fizycznej takie jak: ilość spalonych i spożytych kalorii, przebyty dystans itp. Wyróżnikiem jest natomiast czujnik promieniowania UV, który zadba o skórę użytkowniczki.

Oczywiście zgodnie ze specyfiką produktu H.TANG będzie współpracował ze smartfonami, przekaH TANG zując alerty o powiadomieniach pojawiających się na telefonie. Komunikacja z urządzeniem mobilnym pozwoli również na instalowanie dodatkowych, dedykowanych aplikacji przetwarzających dane generowane przez smartwatch. Bezprzewodowa łączność przebiega z wykorzystaniem standardu Bluetooth 4.0.

H TANG

Jako, że H.TANG ma również zastępować klasyczny zegarek, producent zadbał żeby wykonana ze stali nierdzewnej koperta urządzenia, była w pełni wodoodporna. Czas pracy na jednym ładowaniu ma wynosić co najmniej tydzień.

Aby nabyć H.TANG na portalu crowdfundingowym Pozible, należy wesprzeć kampanię kwotą co najmniej 82 dolarów.

H TANG

Osoby szczególnie ceniące błyskotki mogą zdecydować się na zakup droższej wersji (115 dolarów), ozdobionej kryształami Swarovskiego.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *