Podobno to kozy stoją za odkryciem niezwykłych właściwości kawowca. Podania mówią o pasterzu, który odnalazł swoje kozy tańczące wokół krzewu. Zgodnie z ludzką naturą doświadczenie zainspirowało go do wypróbowania kawy na własnym organizmie. GOAT MUG to kubek, który ma nieść za sobą niezwykłą historię oraz zachwycać śmiałym wzornictwem.

GOAT mug

Nietypowy kształt, koziego rogu ma sprawić że możliwe będzie dopicie naparu do ostatniej kropli.

GOAT mug

Kubek otrzymał również skórzany uchwyt, który po zsunięciu może pełnić rolę podstawki dla GOAT MUG. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne – czarna z czarnym uchwytem oraz biała z brązowym uchwytem.

GOAT mug

Całość została uzupełniona o dwa paski do noszenia – dłuższy na ramię i krótszy na nadgarstek. Zastosowana pokrywka ma być całkowicie szczelna, skutecznie zabezpieczając przed poplamieniem ubrań.

GOAT mug

GOAT MUG podbił serca fundatorów na portalu kickstarter.com, zbierając wielokrotność niezbędnej kwoty wsparcia. Najtańsza wersja kubka jest dostępna za 25 dolarów. Osoby które chcą w zestawie otrzymać paski do noszenia, muszą liczyć się z ceną o 5 dolarów wyższą. Pierwsze kubki mają trafić do odbiorców w marcu 2015 roku.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *