GeckoEye to niewielkie urządzenie monitorujące, stworzone przez litewskich projektantów, które swoją użytecznością może zastąpić kilka innych urządzeń, będące jednocześnie sporo tańsze od swoich konkurentów. Jest niezwykle mały (średnica 45 mm), wygląda przy tym całkiem stylowo. Wytrzymałość zapewnia wykonana z aluminium bądź poliwęglanu obudowa. Tym, co wyróżnia gadżet od innych miniaturowych kamer jest fakt, iż ten zasilany jest za pomocą zamontowanych paneli słonecznych.

Kamera łączy się z internetem za pomocą sieci Wi-Fi i wysyła pliki w chmurę. Użytkownik może na bieżąco obserwować monitorowany obraz albo obejrzeć go później w archiwum. W cenie urządzenia wliczone jest 50 GB przestrzeni w chmurze, z której można bezproblemowo i bezterminowo korzystać.

GeckoEyeGeckoEye wyposażono w 2 kamery HD, czujnik ruchu, nagrywający w wysokiej jakości mikrofon i wszystko to może być wykorzystywane w naprawdę wielu kontekstach. Z pewnością poradzi sobie jako kamera znajdująca się przed wejściem do domu, jako rejestrator w aucie, ale także aby monitorować dziecko czy zwierzaka.

GeckoEyeGadżet jest kompaktowy i poręczny, jego montaż jest banalny (można do niego wykorzystać znajdującą się w zestawie taśmę klejącą), wystarczy umieścić kamerę w odpowiednim miejscu, włączyć urządzenie i praktycznie wszystko jest już gotowe.

GeckoEye GeckoEyeGeckoEye może być obsługiwane za pomocą aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne. Cena gadżetu w przedsprzedaży rozpoczyna się od 189$ (obudowa z poliwęglanu) do 229$ (w przypadku wyboru obudowy aluminiowej).

GeckoEye

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *