eCozy to nowoczesny termostat sterowany na odległość. Uwagę przyciąga jego nowoczesny design i duży, przejrzysty ekran wyświetlający ustawioną temperaturę grzejnika. Producenci zadbali o to aby produkt pasował do każdego otoczenia, trzeba przyznać, że im się to udało, gadżet doskonale wkomponuje się zarówno w nowoczesne biuro, jak i mały, przytulny domek w skandynawskim lesie.

ecozy2

Główną zaletą prezentowanego termostatu jest możliwość kontrolowania go na odległość. Użytkownik, korzystając z prezentowanego urządzenia, jest w stanie zaoszczędzić nawet 30% na rachunkach za ogrzewanie. Dodatkowo zużywanie mniejszej ilości zasobów wpisuje się doskonale do panującego obecnie proekologicznego trendu.

ecozy3

Gadżet jest w stanie poznać preferencje użytkownika. Każdy z termostatów łączy się bezpośrednio z umieszczoną w domu bazą, ona zaś będzie w stanie komunikować się ze smartfonem użytkownika. Dzięki odległości od smartfona będzie w stanie wyczuć czy ktoś jest w domu i odpowiednio do tego dostosowywać temperaturę wewnątrz.  Cena jednego termostatu (z jedną bazą), w przedsprzedaży, rozpoczyna się od 119$.

ecozy1

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *