Jeśli wypatrywałeś okazji do nabycia urządzeń marki Dyson w atrakcyjnej cenie, to teraz trafia ci się taka, jak jeszcze nigdy wcześniej! Promocje na stronie producenta to może nie nowość, jednak takie oferty na ekskluzywne wersje szeroko rozpoznawalnego urządzenia, jakim jest między innymi suszarka producenta, nie zdarzają się często. Szukasz prawdziwego zaskoczenia? To co powiesz na nowość marki – słuchawki z funkcją oczyszczania powietrza?

Dyson, czyli urządzenia nie tylko domowego zastosowania

O Jamesie Dysonie i stworzonym przez niego przedsiębiorstwie słyszał już chyba każdy. Wprowadzony do sprzedaży przez markę pierwszy na świecie odkurzacz bezworkowy wywrócił do góry nogami sposób, w jaki patrzymy na możliwości domowych urządzeń nie tylko w kwestii skuteczności usuwania zabrudzeń, ale też komfortu użytkowania i różnego rodzaju oszczędności.

Produkty marki to jednak nie tylko urządzenia sprzątające. To również akcesoria do stylizacji włosów, które, jak dobrze rozpoznawalna suszarka Dyson Supersonic, prezentują się niczym elementy wyposażenia najlepszych salonów fryzjerskich światowej sławy. Wzbogacone o gustowne dodatki zestawy kuszą więc zarówno możliwościami, jak i przyciągającym spojrzenia designem.

Nie inaczej sprawa wygląda, gdy spoglądamy na oferowane przez producenta wielofunkcyjne oczyszczacze powietrza. Ich działanie nie ogranicza się bowiem jedynie do funkcji, która zdecydowała o ich nazwie. Dyson w swojej ofercie proponuje okazy, które robią znacznie więcej niż filtrowanie.

A skoro o filtrowaniu mowa…

Czyste brzmienie ma teraz nowe znaczenie

Nowej pozycji na stronie producenta nie sposób pominąć milczeniem. Choć już sam fakt pojawienia się w portfolio marki artykułu, jakim są słuchawki, to okazuje się, że nie to jest w cały projekcie największą niespodzianką. Dyson bowiem nie postanawia na tak banalnej funkcji, jak emisja dźwięku poprzestać i swój nowy produkt wyposaża nie tylko w opcję redukcji hałasu, ale też w funkcję oczyszczania powietrza.

Dyson Zone Absolute, bo to właśnie o tym zjawisku mowa, ujawniono światu pod koniec roku 2022, jednak na stronie polskiego sklepu pojawiły się dopiero niedawno. Czy będą mogły cieszyć się powodzeniem? Patrząc na ich wyjątkowo nowoczesny, a jednocześnie typowy dla marki design i obowiązującą cenę, ciężko przewidzieć, co tak naprawdę wydarzyć się może. Co jednak o nowości na stronie producenta możemy powiedzieć?

Jak mówią sami twórcy, słuchawki Dyson Zone Absolute to urządzenie stworzone dla tych, którzy w życiu miejskim dostrzegają nie tylko źródło modowej inspiracji i stylu życia, ale zdają sobie też kwestię z czyhającego na nich w urbanistycznym powietrzu zagrożenia. Słuchawki brytyjskiego producenta nie mają bowiem zapewniać jedynie czystego brzmienia bez zakłóceń czy krystalicznej jakości połączeń głosowych Bluetooth. Cała ich innowacja tkwi w magnetycznie dołączanej do zestawu bezkontaktowej filtrującej osłony twarzy.

Zainstalowana osłona zostaje aktywowana i kieruje strumień oczyszczonego powietrza bezpośrednio do ust i nosa użytkownika. Jak wyjaśnia producent, takie rozwiązanie ma na celu zwiększenie komfortu i higieny oddychania użytkownika w czasie każdej podróży. Co ciekawe, wbudowany w element akcelerator monitoruje nasza aktywność i na podstawie prowadzonej analizy dostosowuje przepływ strumienia powietrza do częstotliwości oddechu.

O czym warto wspomnieć, to również nowoczesne, jednak bardziej codzienne rozwiązania, jakimi słuchawki Dyson mogą się jeszcze pochwalić. Mamy tu do czynienia z inteligentnym przetwarzaniem sygnału połączonego z dysponującym ośmioma monitorującymi otoczenie mikrofonami trybem redukcji hałasu. Co ciekawe, w trybie rozmowy zestaw słuchawkowy korzysta z dodatkowych dwóch przetworników. Nie zabrakło również dostępu do menu urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej.

Słuchawki Dyson Zone Absolute znajdziesz teraz na stronie w producenta w ekskluzywnej wersji kolorystycznej Błękit Pruski/Miedź w cenie 2999 złotych. Dostępny jest również wariant niebieski ze srebrnymi elementami w cenie 2799 złotych.

Czystość przede wszystkim!

Skoro nowości produktowe mamy już za sobą, czas przyjrzeć się ofercie na bardziej standardowe sprzęt, a ponieważ historia marki od odkurzacza się zaczęła, wypada, by właśnie tym urządzeniom przyjrzeć się pierwszym w kolejności. Bezkonkurencyjny w opinii wielu sprzęt wykorzystuje nieznaną wcześniej w produkcji urządzeń AGD technologię cyklonową. Jak przystało na produkt z kategorii exclusive, w kolejnych swoich odsłonach osiąga nie tylko kolejne poziomy designerskiego kunsztu, ale też następne pułapy cenowe. Od czasu do czasu uważane za luksusowe produkty producenta można jednak pozyskać w atrakcyjnych cenach.

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie, które z oferowanych przez brytyjską markę urządzeń sprzątających sprawdzi się w twoich rękach najlepiej, możesz zapoznać się z naszym artykułem, w którym porównaliśmy wszystkie dostępne modele pionowych odkurzaczy Dyson.

Dyson Gen5detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy z atrakcyjnymi prezentami

Dyson Gen5detect Absolute to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli odkurzacza bezprzewodowego, jaki wyszedł spod ręki inżynierów tego producenta. Urządzenie o wadze 3,5 kg wyposażono w moc ssania 280 AW. Specjalny system filtracji HEPA wzbogacony o funkcję wykrywania kurzu pozwala na eliminację 99,99% tak drobnych cząsteczek z czyszczonej powierzchni, jak bakterie, alergeny i wirusy.

Jego skuteczność w postaci zmierzonych i zliczonych cząsteczek kurzu, możemy zaobserwować na ekranie LCD. Model wyposażono w 3 tryby mocy. Czas pracy akumulatora wskazany przez producenta do 70 minut. Do ciekawych możliwości odkurzacza Dyson Gen5detect Absolute można zaliczyć zainstalowane w nim specjalne oświetlenie, dzięki któremu możemy obserwować czyszczoną powierzchnię w trakcie procesu sprzątania.

Na uwagę zasługuje również możliwość przekształcenia tego typu urządzenia w mniejszych rozmiarów, wygodny odkurzacz ręczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat urządzenia od Dyson, sprawdź naszą recenzję, która powstała właśnie podczas testowania modelu Gen5detect Absolute.

W skład zestawu poza odkurzaczem wchodzą następujące akcesoria: elektroszczotka Digital Motorbar, podświetlana elektroszczotka Fluffy Optic, mini elektroszczotka zapobiegająca plątaniu włosów, wbudowana szczotka do zbierania kurzu z końcówką szczelinową, końcówka Combi. W komplecie znajdziemy również ścienną stację dokującą oraz ładowarkę.

W ramach aktualnej promocji zestaw wzbogacono o dodatkową końcówkę Low Reach, umożliwiającą dotarcie nawet do przestrzeni pod meblami, miękką szczotkę do zbierania kurzu oraz stojąca stację dokującą Floor Dok Multi. Łączna wartość prezentów to 1050 złotych.

Odkurzacz Dyson Gen5detect Absolute w kolorze Błękit pruski/Miedź znajdziesz na stronie producenta w cenie 3579 złotych. W tej samej cenie dostępny jest również wariant kolorystyczny Fiolet/Stal, jednak w tym przypadku jako gratis otrzymamy tylko stację stojącą o wartości 700 złotych. Chcąc wejść w posiadanie dodatkowych końcówek, będziemy musieli dokupić je oddzielnie.

Dyson V15s Detect Submarine z funkcją mopowania i dodatkowym zestawem akcesoriów

Dyson V15s Detect Submarine to najnowszy przedstawiciel rodziny urządzeń sprzątających Dyson, który nie tylko może pochwalić się wyjątkowymi parametrami, ale też funkcją, której tak brakowało w poprzednich odkurzaczach tego producenta. Dyson V15s Detect Submarine to bowiem pierwsze w linii pionowych urządzeń sprzątających marki wyposażone w funkcję mycia. Jak możemy przeczytać w opisie urządzenia, za dokładne oczyszczanie odpowiada dwufunkcyjna elektroszczotka Dyson Submarine, która dokładne zbiera płyny, usuwa uporczywe plamy bez konieczności uzupełniania zbiornika na wodę do 110 m² powierzchni.

Model DysonV15s Detect Submarine dostępny obecnie na stronie producenta w cenie 4299 PLN wyposażono w trzy elektroszczotki – Submarine, Digital Motorbar, Fluffy Optic. Dodatkowo w zestawie znajdziemy mini elektorszczotkę zapobiegającą plątaniu, końcówkę szczelinową i Combi, tackę ociekową, ścienną stację dokującą wraz z ładowarką. W ramach promocji otrzymujemy również trzyczęściowy zestaw do groomingu zwierząt, w skład którego wchodzi końcówka do groomingu, rura przedłużająca XL oraz adapter. Wartość zestawu to 350 złotych.

Dyson 360 Vis Nav robot sprzątający w wersji exclusive

Urządzenie Dyson 360 Vis Nav to nowoczesne urządzenie, charakteryzujące się najwyższą mocą ssania (65AW) spośród wszystkich robotów sprzątających tego producenta. Poza szczelnym systemem filtracji HEPA całego urządzenia zastosowano tu rozwiązanie technologiczne, jakim jest piezoelektryczny czujnik, pozwalający na wykrycie nawet mikroskopijnych cząsteczek i zmierzenie poziomu kurzu. Wszystko po to, by w razie potrzeby podnieść jeszcze skuteczność urządzenia poprzez zwiększenie siły ssania. Czas pracy urządzenia na akumulatorze do 65 minut.

To, co stanowi o wyjątkowości modelu Dyson 360 Vis Nav, to obecność inteligentnego systemu wizyjnego 360°. Urządzenie na bieżąco analizuje i zapamiętuje trasę, którą przebywa, dzięki czemu nie wraca dwa razy w to samo miejsce, ani nie pomija żadnego fragmentu odkurzanego pomieszczenia.

O nowoczesności robota sprzątającego świadczy również możliwość połączenia sprzętu ze specjalną aplikacją MyDyson oraz zintegrowanie go z siecią Smart Home. Dzięki temu użytkownik ma możliwość planowania kolejnych cykli sprzątania, czy też wydawania komend głosowych dla urządzenia. Nabywając robota sprzątającego Dyson, otrzymujemy w zestawie stację ładującą oraz ładowarkę.

Oferta promocyjna, dostępna na stronie producenta w cenie 5999 złotych, obejmuje urządzenie główne Dyson 360 Vis Nav z jego podstawowym wyposażeniem oraz prezenty o łącznej wartości 400 złotych – dodatkową szczotkę o potrójnym działaniu i filtr HEPA.

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 odkurzacz przewodowy w znacznej promocji

Model Cinetic Big Ball Absolute 2 to najsilniejszy z prezentowanych w ofercie marki Dyson i jedyny na promocyjnej liście odkurzacz przewodowy. Oparty o działanie technologii Dyson Cinetic, urządzenie zasysa zanieczyszczenia z mocą 150 AW. Specjalna konstrukcja gwarantuje jego skuteczne i swobodne działanie na wszystkich rodzajach podłóg. Zastosowanie filtra, który nie wymaga mycia ani regularnej wymiany, to gwarancja wieloletniego i wygodnego użytkowania.

To, co wyróżnia Cinetic Big Ball Absolute 2 na tle innych dostępnych na rynku modeli, to jego dokładnie przemyślana konstrukcja. Jest to jedyny odkurzacz, w którym precyzyjne wymierzenie środka ciężkości pozwala na łatwe nim manewrowanie, a w przypadku wywrócenia się, umożliwia na samoczynny powrót urządzenia do pozycji wyjściowej.

Wraz z odkurzaczem w skład zestawu wchodzą następujące akcesoria: pneumatyczna głowica czyszcząca, turboszczotka, mini turboszczotka zapobiegająca plątaniu, obrotowa szczotka do podłóg twardych, szczotka do sprzątania schodów. Mamy tu również łączącą w sobie możliwości szczotki i nakładki szczelinowej końcówkę Combi, elastyczną końcówkę szczelinową oraz mocowany do rury odkurzacza podręczny uchwyt na akcesoria.

W ramach promocji producent przyznał na swoje urządzenie rabat w wysokości aż 700 złotych. Oferta dostępna jest na stronie sklepu w cenie 1599 złotych. N uwagę zasługuje również druga, tańsza wersja odkurzacza Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2.

Nie zapominaj o stylu!

Firma Dyson znana jest nie tylko miłośnikom najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie czystości. Ogromne uznanie marka zdobyła również wśród tych, którzy na co dzień dbają nie tylko o wygląd, ale i zdrowie swoich włosów. Wszystko to za sprawą bogatego asortymentu urządzeń do stylizacji, które możemy obecnie otrzymać w atrakcyjnych cenach.

Suszarka Dyson Supersonic w dwóch wersjach kolorystycznych i z prezentami

Suszarka Dyson Supersonic to kolejne zgrabne urządzenie w limitowanej wersji kolorystycznej Niebieski/Pudrowy róż, które z pewnością warto mieć w swojej kolekcji. Wyposażone w niewielki, lecz silny i szybki silnik cyfrowy Dyson V9 akcesorium w połączeniu z technologią Air Multiplier zapewnia najlepsze efekty nie tylko suszenia, ale i stylizacji.

Akcesorium wyposażono w trzy prędkości suszenia, pozwalające dobierać siłę strumienia powietrza do aktualnych potrzeb użytkownika. Czterostopniowa regulacja ciepła pozwala na wybór między temperaturą 28 (nawiew chłodny), 60, 80 i 100°C.

Aktualną ofertę na urządzenie znajdziesz na stronie producenta w cenie 1699 złotych. W skład zestawu wchodzi koncentrator do stylizacji. W ramach oferty producent wzbogacił swoją ofertę o eleganckie etui do przechowywania o wartości 300 złotych. Suszarkę Dyson Supersonic możesz otrzymać również w kilku innych wersjach kolorystycznych, a aktualne promocje na produkty marki znajdziesz pod tym linkiem.

Fot. Ilustracje w treści: materiały Dyson

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.