Najnowocześniejsze smartfony są ogromnymi pożeraczami energii. Przy normalnym użytkowaniu wymagają zazwyczaj codziennego ładowania. Technologia, jak zwykle, przychodzi z pomocą. Opisywaliśmy już sposób ładowania telefonu w kilka sekund. Na łamach Think-About pojawiały się także recenzje powerbanków będących zapasowym źródłem energii. Dzisiaj jednak ładowarka, która pozwoli na to aby mieć ją zawsze w kieszeni.

Chargerito został okrzyknięty, przez jego producentów, najmniejszą ładowarką na świecie. Wiele wskazuje na to, że właśnie tak jest. W prezentowanym gadżecie zrezygnowano z zastosowania przewodu, smartfon wpinany jest bezpośrednio we wtyczkę, która znajduje się blisko wtyczki do gniazdka elektrycznego.

Chargerito1

Ładowarka jest wielkości kluczyków do auta. Bez problemu można podpiąć ją do kluczy i używać jako breloka. Jej użyteczność zwiększa wbudowany wewnątrz otwieracz do butelek. Chargerito dostępny jest zarówno w wersji dla iPhnów jak i telefonów ładowanych przez micro USB. Cena gadżetu w przedsprzedaży ma wynosić 19$.

Chargerito3 Chargerito2

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *