Internetowy sklep Biedronka Home raz po raz zaskakuje. Tym razem do oferty tego dyskontu trafił ekspres na kapsułki. Jednak nie jest to zwykły ekspres, a sprzęt obsługujący różne kapsułki! A teraz w dodatku został objęty rabatem.

Tego w Biedronce jeszcze nie widziałam. Po węgierskim ekspresie do kawy, przecenionym o połowę popularny dyskont zaskoczył mnie dość nietypowym urządzeniem. Ta maszyna jest wyjątkowa dzięki dołączonym do zestawu adapterom. O co dokładnie chodzi i jak to działa?

Ekspres kapsułkowy Camry 4414 – funkcje i możliwości

O co chodzi z adapterami, które mają stanowić główny atut tego sprzętu? Okazuje się, że ekspres ten został zaprojektowany tak, by obsługiwać różnego rodzaju kapsułki dostępne w sklepach. Jest odpowiedni do 9 różnych typów kapsułek, jak Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza Modo Mio, Caffitali, Tchibo Cafissimo, Jacobs (tylko małe kapsułki), Lor oraz ESE saszetki kawowe. Urządzenie wyposażono w 1 adapter do mielonej kawy z 2 wymiennymi filtrami. Filtr mały służy do przygotowania espresso, małej kawy oraz herbaty w saszetkach 44 mm. Natomiast filtr duży sprawdzi się, jeśli gustujesz w caffee lungo lub pijasz dużą kawę.

CAMRY 4414

Producent przekonuje, że obsługa tego ekspresu jest prosta – urządzenie wyposażono w tylko 3 przyciski: espresso/mała kawa, caffee lungo/duża kawa oraz włącz/wyłącz. Ekspres ma pompę generującą ciśnienie na poziomie 19 barów. Nagrzewanie trwa 20 sekund.

CAMRY 4414

Parametry:

  • materiał: tworzywo ABS;
  • kolor: czarny/biały;
  • wymiary: 26,5 x 25,5 x 9,7 cm;
  • waga: 2,45 kg;
  • moc: 1450 W;
  • okres gwarancji (lata): 2;
  • długość kabla: 99 cm.

Ekspres Camry 4414 kosztuje w Biedronce 359 zł zamiast 399 zł. Dla porównania, w Media Expert kosztuje 388 zł.

Camry – co to za marka?

Camry to marka produkująca różne rodzaje sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Jest to marka znana przede wszystkim z produktów do kuchni, jak ekspresy do kawy, czajniki elektryczne, blendery, tostery, mikrofalówki i wiele innych. Marka należy do polskiej firmy Adler Group Europe.

Produkty Camry można znaleźć w wielu sklepach elektronicznych, sklepach AGD oraz w sklepach internetowych. Marka jest obecna w wielu krajach, przede wszystkim europejskich.

Sprawdź też koniecznie, jakie akcesoria do kawy znalazłam w IKEA!