Akumulatorowy ekspres do kawy to małe i zgrabne urządzenie, z którym przerwa śniadaniowa nabierze nowego wymiaru. Właśnie jest w wyprzedażowej cenie.

Akumulatorowy ekspres do kawy marki Parkside umożliwia parzenie kawy podczas pracy w warsztacie, a nawet na budowie. Aby móc smakować kawę wystarczy wpiąć akumulator do urządzenia, wlać wodę i wsypać zmielone ziarna do siteczka. Już po chwili można będzie degustować aromatyczny napój niezależnie od warunków, w których przyszło pracować. Nie jesteś już uzależniony od stałego podłączenia do sieci. Sam ekspres ma też taką budowę, że nawet przewożony na pace samochodu nie ulegnie szybko uszkodzeniu.

Urządzenie jest aktualnie dostępne w sklepie internetowym Lidl w promocyjnej cenie. Można go nabyć o 30% taniej od ceny regularnej. Niestety na stronie sklepu nie podano do kiedy trwać będzie ta promocja.

Interesują cię inne ciekawe promocje na ekspresy do kawy z Lidla? Sprawdź, jaka niebawem szykuje się okazja na zakup automatycznych ekspresów do kawy w sklepach stacjonarnych.

Akumulatorowy ekspres do kawy 20 V PKMA 20-Li A1 Parkside

Akumulatorowy ekspres do kawy 20 V PKMA 20-Li A1 Parkside

Akumulatorowy ekspres do kawy PKMA 20-Li zasilany jest na akumulator o napięciu 20 V i pojemności 4 Ah. Jak podaje producent jedna w pełni naładowana bateria powinna wystarczyć na zaparzenie czterech kubków kawy 150 ml. Akumulator wpina się z tyłu do ekspresu. Należy pamiętać, że można używać akumulatorów z serii Parkside X 20 V Team. Ponadto urządzenie wyposażone jest w rączkę, dzięki czemu możemy łatwo przenosić i przestawiać ekspres w dogodne dla nas miejsce.

Urządzenie posiada wyjmowany zbiornik na wodę z wygodnym uchwytem o pojemności 240 ml. Ekspres wyposażony jest w dwa uchwyty na kawę. Jeden służy do saszetek – gotowych sprasowanych krążków. Drugi uchwyt posiada wewnątrz małe siteczko na kawę mieloną. Należy wsypać tam porcję zmielonych ziaren i lekko ją ucisnąć.

Akumulatorowy ekspres do kawy 20 V PKMA 20-Li A1 Parkside

Akumulatorowy ekspres do kawy włącza się po naciśnięciu przycisku uruchamiającego. Druga kontrolka obok sygnalizuje pracę urządzenia. Gotowy napar w kubku pojawi się po upływie 6 minut od momentu włączenia. Warto wiedzieć, że praca ekspresu zostanie przerwana jeżeli będzie zbyt mało wody z zbiorniku. Ponadto urządzenie zabezpieczone jest przed przegrzaniem. W zestawie: uchwyt na saszetki, sitko z uchwytem, miarka do kawy oraz dwuścienny kubek ze stali szlachetnej z pokrywką. Należy zwrócić uwagę, że akumulator (20 V, 4 Ah) i ładowarkę trzeba dokupić osobno.

Specyfikacja techniczna

  • czas parzenia: ok. 6 min
  • pojemność zbiornika na wodę: 240 ml
  • materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • wymiary: 14,1 x 25,3 x 22,7 cm
  • waga: 1,4 kg

Cena: 206,99 zł Cena: 144,89 zł Przejdź do sklepu

Sprawdzasz i wyszukujesz promocyjne oferty celem kupienia prawdziwych perełek do warsztatu w dobrej cenie? Sprawdź, co pisaliśmy o tanich zakupach w Lidlu, gdzie kwota zakupu jest pomniejszona o podatek Vat.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!