Dobrze schłodzone piwo to dobre piwo – tak więc każdy pomysł, który ma ułatwić proces jego chłodzenia jest godny uwagi. Jednym z nich mogą okazać się bottleLoft, czyli listwy wyposażone w magnesy, na których można zawiesić butelki za kapsle.

Podwieszanie butelek w ten sposób, pozwala na wygospodarowanie dodatkowego miejsca pod nimi. Oczywiście założenie to nie tyczy się tylko butelek z piwem, ale wszystkich które mają metalowe kapsle albo nakrętki.

bottleLoft

W jednak listwie znajdują się 3 magnesy, a każdy z nich jest w stanie spokojnie udźwignąć blisko 22.7 kg, więc spokojnie da radę również z dużymi butelkami. Natomiast sama listwa przyklejana jest do lodówki na specjalny klej, którego struktura nie zmienia się w zimnej temperaturze. Pełny wymiar to 20,3 cm długości, 3,81 cm szerokości i 0,76 cm grubości.

bottleLoft (3)

bottleLoft można nabyć w przedsprzedaży wspierając projekt kwotą 27 dolarów (1 potrójną listwa), jeśli  natomiast ktoś chce ich większą ilość to może wybrać jeden z kolejnych progów – przykładowo 50 dolarów (2 listwy). Wysyłka w styczniu 2015r.

bottleLoft

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *