Robot sprzątający wcale nie musi wiązać się z ogromnym wydatkiem. Nadeszła idealna okazja na zakup – taniej, niż podczas Black Friday nie będzie! Oto TOP 5 modeli, które kupisz w najbardziej okazjonalnej cenie.

Wymiana sprzętów do domu nierzadko bywa dość dużym wyzwaniem finansowym, zwłaszcza gdy jest to nieplanowany wydatek. Niestety za wygodę i innowacje trzeba słono zapłacić, choć perspektywa wysprzątanego domu pod naszą nieobecność brzmi kusząco. Jeśli od dłuższego czasu myślisz o zainwestowaniu w robota sprzątającego lub wymianie starego modelu na nowocześniejszą wersję, to najlepszy czas w tym roku. Black Friday Week ruszył pełną parą! Wybrałam 5 sprzętów cieszących się dobrymi opiniami – już teraz, są dostępne w o wiele niższej cenie.

Black Friday – najlepsze promocje na roboty sprzątające

Robot sprzątający ECOVACS Deebot T20 Omni

ECOVACS wyposażono w wielofunkcyjną stację będącą prawdziwym centrum dowodzenia. Odkurzanie, mopowanie, czyszczenie gorącą wodą, opróżnianie, suszenie gorącym powietrzem, samooczyszczanie – wszystko to, robot sprzątający zrobi bez twojej pomocy. Dogodne poruszanie się jest możliwe dzięki  systemowi nawigacji LiDAR, a także zastosowanym sensorom (w tym m.in. przeciw zaplątywaniu się w przewody, krawędzi, przeszkód, uskoku). 

Parametry techniczne

 • Moc ssania: 6000 Pa
 • Pojemność akumulatora: 5200 mAh
 • Maksymalny czas sprzątania: 260 minut

Cena na Black Friday: 3999 zł 3199 złprzejdź do oferty

Robot sprzątający Roborock S7 Max Ultra

Kolejny model, którego funkcjonalność znacząco wykracza poza wyręczenie nas w sprzątaniu i mopowaniu. Roborock oferuje samoczynne mycie, opróżnianie, napełnianie i czyszczenie. Wewnątrz rozbudowanej stacji znajdują się dwa zbiorniki – na kurz (2,5 l) oraz na wodę (3 l). Za lśniącą podłogę ma odpowiadać system mopowania VibraRise – to aż 3000 obrotów na minutę. Następnie, odbywa się czyszczenie doku i osuszanie ściereczki gorącym powietrzem.

Parametry techniczne

 • Moc ssania: 5500 Pa
 • Pojemność akumulatora: 5200 mAh
 • Maksymalny czas pracy: 180 minut

Cena na Black Friday: 5999 zł 3766 złprzejdź do oferty

Chcesz poznać szerszą ofertę modeli od Roborock w promocji? Sprawdź: Black Friday: Roboty sprzątające Roborock – promocje sięgają prawie -40%.

Robot sprzątający Dreame L10s Ultra

Dreame korzysta z nawigacji laserowej LiDAR, a odpowiednie poruszanie się wspomaga zainstalowana kamera RGB. Poza funkcją odkurzania, model równocześnie umyje twoje podłogi za pomocą dwóch padów mopujących. Duża pojemność zbiornika (z funkcją automatycznego uzupełniania), umożliwia umycie około 200 m2. W przypadku trudnych zabrudzeń, robot sprzątający zwiększa moc ssania.

Parametry techniczne

 • Moc ssania: 5300 Pa
 • Pojemność akumulatora: 5200 mAh
 • Maksymalny czas sprzątania: 210 minut

Cena na Black Friday: 3599 zł 3199 złprzejdź do oferty

Philips HomeRun XU3000/02

Szukasz robota sprzątającego, jednak nie masz miejsca na stacje, a równocześnie nie zależy Ci na pełnej automatyzacji? Model od Philips może być dość dobrym wyborem, a to z uwagi na stosunkowo dobre parametry. Sprzątanie odbywa się w aż 4 trybach (możliwe jest również automatyczne dopasowanie do powierzchni, zabrudzeń). Odkurzanie i mopowanie odbywa się jednocześnie, a dzięki odpowiedniej konfiguracji w aplikacji, sprzątanie może być nie tylko szybkie, ale i dopasowane do naszych oczekiwań.

Parametry techniczne

 • Moc ssania: 4000 Pa
 • Pojemność akumulatora: 4800 mAh
 • Maksymalny czas sprzątania: 200 minut

Cena na Black Friday: 2389 zł 1799,99 złprzejdź do oferty

Jeśli chcesz zapoznać się z rabatami na urządzenia Philips, sprawdź: Największe promocje na sprzęty Philips! Wystartował Amazon Black Friday Week.

Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot VR30T80313W

Nie mogłam przejść obojętnie również obok jednej z ofert od Samsung, a mowa tu o modelu Jet Bot VR30T80313W. Robot sprzątający umożliwia sprzątanie, mopowanie, a także automatyczne oczyszczanie szczotki. Parametry pracy są dostosowywane w zależności od podłoża, a także preferencji ustawionych w aplikacji. Producent zastosował w modelu silnik Digital Inverter, na który udziela aż 10-letniej gwarancji.

Parametry techniczne

 • Moc ssania: producent nie podał jednoznacznej informacji wyrażonej w jednostce mAh
 • Pojemność akumulatora: producent nie podał jednoznacznej informacji
 • Maksymalny czas pracy: 90 minut

Cena na Black Friday: 1999,99 zł 1499 zł przejdź do oferty

Uwaga, dostępność rabatów różni się w zależności od sklepu – pewne z nich obowiązują wraz z kodem, inne zaś wyłącznie w konkretnych dniach.

Zachowanie czystości w domu jest priorytetem, jednak po obowiązkach – pora na przyjemności. Jeśli należysz do grona kawoszy, może zainteresować Cię: Marzysz o ekspresie? Oto najlepsze promocje na Black Friday w Media Expert!

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.