Ekologicznie, wygodnie i… naprawdę tanio. Tak będzie ci się jeździć, bo teraz rower elektryczny z Biedronki ma absurdalnie dobrą cenę. Skusisz się?

Przeprowadziłam małe śledztwo, wiedziona ciekawością dotyczącą tej niezbyt dobrze znanej mi dotąd marki. Okazało się, że jest to producent rowerów elektrycznych, który koncentruje się głównie na projektowaniu rowerów miejskich. Brzmi nieźle. Na wirtualnych półkach sklepu Biedronka Home gości już zresztą nie pierwszy raz. To może sugerować, że produkty się sprawdzają, a klienci są zadowoleni z ich jakości i funkcjonalności. Jednak – czy ten konkretny rower wart jest uwagi i jakie właściwie ma cechy? Cena kusi, ale jeśli nie jest to dobry sprzęt, to i tak można sporo przepłacić. Postanowiłam więc przyjrzeć się bliżej specyfikacji tego pojazdu.

Rower elektryczny OOLTER Classic

Producent zapewnia, że pojazd jest uniwersalny i został stworzony z myślą o jeździe po mieście. Akumulator pozwala na przejechanie dystansu do 60 km. Rower został wyposażony w baterię marki Panasonic. Ma też mechaniczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu. Dodatkowym atutem są 7-biegowe przerzutki L-Twoo SL-V4007-7W-2.

Trzeba też przyznać, że rower ten jest po prostu przyjemny dla oka. To ważne, bo po pierwsze – założenie jest takie, że będzie użytkowany regularnie, a po drugie – rowery niejednokrotnie trzyma się w domu, bo nie każdy ma piwnicę, garaż bądź rowerownię. Na szczęście ten pojazd ma naprawdę ciekawy design, który spodoba się wszystkim poszukiwaczom przygód.

Moim zdaniem cena 3 999 zł zamiast poprzedniej, wynoszącej 5 699 zł, to naprawdę niezła okazja. Gdybym miała w planach zakup elektryka, z pewnością tę ofertę bym rozważyła. Warto się pospieszyć – promocja co prawda obowiązuje do 25 czerwca, jednak z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że hity cenowe szybko się rozchodzą. Niedawno zauważyłam, że Biedronka wyprzedała hulajnogi elektryczne w błyskawicznym tempie i na wirtualnych półkach niewiele ich już zostało.

Rower elektryczny OOLTER Classic można obejrzeć i kupić pod tym linkiem.

A jeśli zależy ci na sprawdzonym dystrybutorze rowerów elektrycznych i chcesz mieć znacznie większy wybór – zarówno pod względem liczby marek, jak i typów rowerów – zerknij do tego sklepu. Podział na różne kategorie (np. miejskie, trekkingowe, składane itd.) z pewnością ułatwi ci podjęcie decyzji.

Koniecznie sprawdź też to zestawienie elektryków z Biedronki!

Ten artykuł zawiera linki afiliacyjne, prowadzące do sklepów naszych partnerów. To bez znaczenia dla wartości merytorycznej tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.