Biedronka chyba oszalała. Daje aż 1500 zł rabatu na rower elektryczny!

Ekologicznie, wygodnie i… naprawdę tanio. Tak będzie ci się jeździć, bo teraz rower elektryczny z Biedronki ma absurdalnie dobrą cenę. Skusisz się?

Przeprowadziłam małe śledztwo, wiedziona ciekawością dotyczącą tej niezbyt dobrze znanej mi dotąd marki. Okazało się, że jest to polski producent rowerów elektrycznych, pochodzący z Łodzi. Brzmi nieźle. Na wirtualnych półkach sklepu Biedronka Home gości już zresztą nie pierwszy raz. To może sugerować, że produkty się sprawdzają, a klienci są zadowoleni z ich jakości i funkcjonalności. Jednak – czy ten konkretny rower wart jest uwagi i jakie właściwie ma cechy? Cena kusi, ale jeśli nie jest to dobry sprzęt, to i tak można sporo przepłacić. Postanowiłam więc przyjrzeć się bliżej specyfikacji tego pojazdu. Wniosek mógł być tylko jeden.

Rower elektryczny TrybEco Fantom X 

Producent zapewnia, że pojazd jest uniwersalny i został stworzony zarówno z myślą o jeździe w terenie, jak i po mieście. Akumulator pozwala na przejechanie dystansu do 140 km. Rower został wyposażony w przedni widelec amortyzowany Fantom 32 mm. Ma też silne hydrauliczne tarczowe P/T 160 mm marki Fantom. Dodatkowym atutem są 7-biegowe przerzutki marki Shimano. W pojeździe zastosowano koła w rozmiarze 28 cali. Rower ma także niezbędne oświetlenie.

rower elektryczny trybeco

Trzeba też przyznać, że rower ten jest po prostu przyjemny dla oka. To ważne, bo po pierwsze – założenie jest takie, że będzie użytkowany regularnie, a po drugie – rowery niejednokrotnie trzyma się w domu, bo nie każdy ma piwnicę, garaż bądź rowerownię. Na szczęście ten pojazd ma naprawdę ciekawy design, który spodoba się wszystkim poszukiwaczom przygód.

Moim zdaniem cena 4 999 zł zamiast poprzedniej, wynoszącej 6 499 zł, to naprawdę niezła okazja. Gdybym miała w planach zakup elektryka, z pewnością tę ofertę bym rozważyła. Warto się pospieszyć – promocja co prawda obowiązuje do 28 maja, czyli do końca tego tygodnia, jednak z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że hity cenowe szybko się rozchodzą. Niedawno zauważyłam, że Biedronka wyprzedała hulajnogi elektryczne w błyskawicznym tempie i na wirtualnych półkach niewiele ich już zostało.

Rower elektryczny TrybEco Fantom X można obejrzeć i kupić pod tym linkiem.

A jeśli zależy ci na sprawdzonym dystrybutorze rowerów elektrycznych i chcesz mieć znacznie większy wybór – zarówno pod względem liczby marek, jak i typów rowerów – zerknij do tego sklepu. Podział na różne kategorie (np. miejskie, trekkingowe, składane itd.) z pewnością ułatwi ci podjęcie decyzji.

Koniecznie sprawdź też to zestawienie elektryków z Biedronki!