Minecraft to prawdziwy fenomen wśród gier. Prosta grafika została tu połączona z niezwykłą mechaniką. Tytuł jest przystępny, ale bardziej zaawansowanym graczom pozwala na rozwinięcie swojej pomysłowości. Nic dziwnego, że mimo upływu lat, gra może pochwalić się silną społecznością fanów. Przedstawimy kilka ciekawych gadżetów inspirowanych grą.

Pluszowy Creeper

pluszak minecraft creeper

89,00 złotych

Bardzo nietypowe połączenie, idealne do traumatyzowania najmłodszych. Creeper jest współczesnym odpowiednikiem Buki. Niepokojący, paskudny i zdolny do skrzywienia psychiki. Prezentowany pluszak wyposażono w odtwarzacz emitujący „naturalne” dźwięki Creepera.

Plecak

plecak minectraft

93,18 złotych

Niezależnie od nazwy szkoły, młodzi adepci pikselowego świata mogą zainteresować się plecakiem z minecrafta. Pełen zadruk obejmuje zewnętrzną część materiału jak również wnętrze kieszeni.

Kostka ziemi

Kostka ziemi minecraft

89,99 złotych

Stosunkowo łatwo znaleźć ciekawe pluszaki z gry Minecraft. Jednym z bardziej interesujących jest bloczek ziemi. Niestety kostka ma jedynie 19 cm przez co nie posłuży nam jako pufa. Właściwie prawdopodobnie nadaje się jedynie do wykorzystania w roli ozdoby. Cena gadżetu to 45 złotych.

Rysik – kilof

minecraft Rysik kilof

167,87 złotych

Miniaturowy pickaxe może posłużyć w roli rysika. Stylowy gadżet jest kompatybilny z ekranami pojemnościowymi. Zgodnie z zapewnieniami producenta, smartfon może być obsługiwany dowolną stroną kilofu.

Lampka nocna

Tnt – 99,39 złotych
Creeper niebieski – 65,26 złotych
Creeper zielony – 58,99 złotych
Steve – 55,90 złotych

Creaper, Steve czy TNT w postaci lampek nocnych prezentują się nadzwyczaj okazale. Naturalnie wyglądające bloczki oferują różne kolory świecenia, niektóre z nich mają dodatkowe funcje takie jak budzik. Fajne i gustowne!

Pochodnia

minecraft Pochodnia torch

99,00 złotych

Pochodnia czyli Torch z gry Minecraft w bardzo użytecznym wydaniu. Gadżet może pracować w roli elektrycznej latarki o dość słabym ale urokliwym oświetleniu. Całość jest zasilana przez 3 baterie AAA.

Piniata

Piniata minecraft

60,50 złotych

Mimo, że piniaty nie są u nas rozpowszechnione, to miłośnicy klockowego świata z pewnością docenią taki niebanalny pomysł. Mr Piksel może w sobie pomieścić łakocie. Teraz wystarczy poszukać kilofa aby go rozbić.

Klocki LEGO

Dom w grzybie – 73,00 złotych
Kopalnia Creeperów – 778,99 złotych
„Opuszczona” kopalnia – 79,99 złotych
Siedlisko lisów – 74,00 złotych

Tak kultowa gra doczekałą się już wielu odsłon w klockach lego. Nie zależnie od wieku znajdą się takie, które zachwycą zarówno tych młodszych jak i starszych fanów kubicznego świata Minecrafta. Bo w końcu chodzi o to aby budować!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *