Już w fazie koncepcji projekt cieszył się tak dużym zainteresowaniem, iż kwestią czasu było pojawienie się go na rynku. Długo wyczekiwane Axent Wear nareszcie są dostępne. Można je nabyć w przedsprzedaży za kwotę od 150 do 10 tysięcy dolarów, jednak na wysyłkę trzeba będzie poczekać do kwietnia 2015 roku.

Axent Wear

 

Przez czas trwania prac nie było wiadomo w co tak naprawdę wyposażone zostaną słuchawki. Teraz już wiemy że będą to 40 mm głośniki z pasmem przenoszenia od 20Hz to 20KHz. To czy słuchawki będą bez przewodowe czy będzie trzeba korzystać z kabla jack, zależeć będzie od kwoty jaką producent zbierze na portalu Indiegogo.com. Na razie Axent Wear wyposażone są w gniazdo 3,5mm jack oraz USB (do ładowania akumulatora).

Axent Wear

Słuchawki zostały ozdobione elementami podświetlenia LED, będącego z pewnością designerskim dodatkiem, który łatwo przykuje uwagę. Oprócz najdroższej wersji za 10 tysięcy dolarów, słuchawki świecą niezmiennie w jednym kolarze. Natomiast o komfort ich noszenia mają dbać poduszki umieszczone naokoło usu, ten element pojawił się w projekcie na prośbę fanów.

Axent Wear

Tak jak w założeniu z koncepcyjnym, prototyp jest również wyposażony w dodatkowe głośniki umieszczone w „kocich uszach”. Po wciśnięciu przycisku znajdującego się na zewnętrznej stronie słuchawki, będzie można podzielić się muzyką ze znajomymi.

[slideshow_deploy id=’20090′]

Niestety o dodatkowych głośnikach jak i pojemności wbudowanego akumulatora czy czasie pracy na jednym ładowaniu, jeszcze nic nie wiadomo.

Axent Wear

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *