Czy wiesz, że w Auchan możesz kupić e-hulajnogę lub rower elektryczny? Jeszcze niedawno wybrane modele można było upolować w promocyjnych cenach. Przejrzyjmy razem gazetkę Auchan!

Auchan jeszcze niedawno oferował nam elektromobilność w niezłych cenach. Co możemy kupić w ramach promocji? W gazetce jest kilka ciekawych modeli rowerów elektrycznych. Dodatkowo, znajdziemy tam kilka hulajnóg elektrycznych.

Nie ma się co dziwić, że sieć Auchan rozszerzyła swoją ofertę o rowery i hulajnogi elektryczne. Nie tak dawno odkryłam, że są one również dostępne w Lidlu oraz w Biedronce.

Auchan – rowery i hulajnogi elektryczne

Aktualna gazetka Auchan obowiązywała w dniach od 29 czerwca do 5 lipca. Postanowiłam wówczas sprawdzić, co warto upolować w ramach tej akcji promocyjnej.

  • Za 4499 zł można było mieć 29-calowy rower elektryczny z aluminiową ramą. Został wyposażony w hamulce tarczowe oraz przerzutki marki Shimano. Zasięg tego elektryka to 50-70 km.
  • Niewiele więcej, bo 5199 zł, kosztował też 20-calowy elektryk z silnikiem bezszczotkowym w tylnej piaście. Jego zasięg na jednym ładowaniu to 70 km. Ma 3 stopnie wspomagania.
  • 28-calowy rower o zasięgu 50 km na jednym naładowaniu kosztował 3899 zł. Czas ładowania tego roweru to 4-7 godzin. Pojazd ma aluminiową ramę i przerzutki Shimano.
  • 29-calowy rower elektryczny Coppi można było kupić za 6999 zł. Ma hamulce tarczowe, silnik i baterię marki Bafang oraz 9-biegowe przerzutki Shimano. Maksymalny dystans tego roweru na jednym naładowaniu to 70 km.
  • 8,5-calowa hulajnoga elektryczna X11 kosztowała wówczas 1399 zł. Została wyposażona w baterię o pojemności 10 Ah.
  • 10-calowy model hulajnogi elektrycznej X11 kosztowała natomiast 1499 zł.
  • Największym zaskoczeniem jest obecność hulajnogi coraz bardziej znanej w świecie elektromobilności – mowa o 10-calowej Motus Scooty. W Auchan można było kupić ją za 2299 zł. Jest wyposażona w baterię o pojemności 15 Ah, która zapewnia zasięg na poziomie 65 km. Pojazd wyposażono w amortyzację, koła pneumatyczne oraz hamulec bębnowy.

Co sądzisz o tej ofercie? Moim zdaniem, propozycja sieci Auchan była warta rozważenia. W hipermarketach sprzęt AGD gości już na dobre od wielu lat, jednak elektromobilność dopiero mości sobie miejsce na półkach tego typu sklepów wielkopowierzchniowych. Jeśli ceny nadal są tak atrakcyjne, jak w czasie obowiązywania tej gazetki – jestem na tak.

Zastanawiasz się, czy hulajnoga elektryczna dla dziecka to dobry pomysł? Ten artykuł powinien rozwiać twoje wątpliwości. Z kolei w tym artykule wyjaśniam, jak wybrać rower elektryczny, by jak najlepiej dopasować go do własnych potrzeb. To nic trudnego, jednak warto poświęcić tej decyzji trochę uwagi, by uniknąć rozczarowania.

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.