Czy wiesz, że w Auchan możesz kupić e-hulajnogę lub rower elektryczny? Jeszcze niedawno wybrane modele można było upolować w promocyjnych cenach. Przejrzyjmy razem gazetkę Auchan!

Auchan jeszcze niedawno oferował nam elektromobilność w niezłych cenach. Co możemy kupić w ramach promocji? W gazetce jest kilka ciekawych modeli rowerów elektrycznych. Dodatkowo, znajdziemy tam kilka hulajnóg elektrycznych.

Nie ma się co dziwić, że sieć Auchan rozszerzyła swoją ofertę o rowery i hulajnogi elektryczne. Nie tak dawno odkryłam, że są one również dostępne w Lidlu oraz w Biedronce.

Auchan – rowery i hulajnogi elektryczne

Aktualna gazetka Auchan obowiązywała w dniach od 29 czerwca do 5 lipca. Postanowiłam wówczas sprawdzić, co warto upolować w ramach tej akcji promocyjnej.

  • Za 4499 zł można było mieć 29-calowy rower elektryczny z aluminiową ramą. Został wyposażony w hamulce tarczowe oraz przerzutki marki Shimano. Zasięg tego elektryka to 50-70 km.
  • Niewiele więcej, bo 5199 zł, kosztował też 20-calowy elektryk z silnikiem bezszczotkowym w tylnej piaście. Jego zasięg na jednym ładowaniu to 70 km. Ma 3 stopnie wspomagania.
  • 28-calowy rower o zasięgu 50 km na jednym naładowaniu kosztował 3899 zł. Czas ładowania tego roweru to 4-7 godzin. Pojazd ma aluminiową ramę i przerzutki Shimano.
  • 29-calowy rower elektryczny Coppi można było kupić za 6999 zł. Ma hamulce tarczowe, silnik i baterię marki Bafang oraz 9-biegowe przerzutki Shimano. Maksymalny dystans tego roweru na jednym naładowaniu to 70 km.
auchan rowery elektryczne
  • 8,5-calowa hulajnoga elektryczna X11 kosztowała wówczas 1399 zł. Została wyposażona w baterię o pojemności 10 Ah.
  • 10-calowy model hulajnogi elektrycznej X11 kosztowała natomiast 1499 zł.
auchan rowery elektryczne
  • Największym zaskoczeniem jest obecność hulajnogi coraz bardziej znanej w świecie elektromobilności – mowa o 10-calowej Motus Scooty. W Auchan można było kupić ją za 2299 zł. Jest wyposażona w baterię o pojemności 15 Ah, która zapewnia zasięg na poziomie 65 km. Pojazd wyposażono w amortyzację, koła pneumatyczne oraz hamulec bębnowy.
auchan gazetka

Co sądzisz o tej ofercie? Moim zdaniem, propozycja sieci Auchan była warta rozważenia. W hipermarketach sprzęt AGD gości już na dobre od wielu lat, jednak elektromobilność dopiero mości sobie miejsce na półkach tego typu sklepów wielkopowierzchniowych. Jeśli ceny nadal są tak atrakcyjne, jak w czasie obowiązywania tej gazetki – jestem na tak.

Zastanawiasz się, czy hulajnoga elektryczna dla dziecka to dobry pomysł? Ten artykuł powinien rozwiać twoje wątpliwości. Z kolei w tym artykule wyjaśniam, jak wybrać rower elektryczny, by jak najlepiej dopasować go do własnych potrzeb. To nic trudnego, jednak warto poświęcić tej decyzji trochę uwagi, by uniknąć rozczarowania.