poniedziałek, 17 czerwca

Akumulatorowy ekspres do kawy to małe i zgrabne urządzenie, z którym przerwa śniadaniowa nabierze nowego wymiaru. Właśnie jest w wyprzedażowej cenie.

Akumulatorowy ekspres do kawy marki Parkside umożliwia parzenie kawy podczas pracy w warsztacie, a nawet na budowie. Aby móc smakować kawę wystarczy wpiąć akumulator do urządzenia, wlać wodę i wsypać zmielone ziarna do siteczka. Już po chwili można będzie degustować aromatyczny napój niezależnie od warunków, w których przyszło pracować. Nie jesteś już uzależniony od stałego podłączenia do sieci. Sam ekspres ma też taką budowę, że nawet przewożony na pace samochodu nie ulegnie szybko uszkodzeniu.

Urządzenie jest aktualnie dostępne w sklepie internetowym Lidl w promocyjnej cenie. Można go nabyć o 30% taniej od ceny regularnej. Niestety na stronie sklepu nie podano do kiedy trwać będzie ta promocja.

Interesują cię inne ciekawe promocje na ekspresy do kawy z Lidla? Sprawdź, jaka niebawem szykuje się okazja na zakup automatycznych ekspresów do kawy w sklepach stacjonarnych.

Akumulatorowy ekspres do kawy 20 V PKMA 20-Li A1 Parkside

Akumulatorowy ekspres do kawy PKMA 20-Li zasilany jest na akumulator o napięciu 20 V i pojemności 4 Ah. Jak podaje producent jedna w pełni naładowana bateria powinna wystarczyć na zaparzenie czterech kubków kawy 150 ml. Akumulator wpina się z tyłu do ekspresu. Należy pamiętać, że można używać akumulatorów z serii Parkside X 20 V Team. Ponadto urządzenie wyposażone jest w rączkę, dzięki czemu możemy łatwo przenosić i przestawiać ekspres w dogodne dla nas miejsce.

Urządzenie posiada wyjmowany zbiornik na wodę z wygodnym uchwytem o pojemności 240 ml. Ekspres wyposażony jest w dwa uchwyty na kawę. Jeden służy do saszetek – gotowych sprasowanych krążków. Drugi uchwyt posiada wewnątrz małe siteczko na kawę mieloną. Należy wsypać tam porcję zmielonych ziaren i lekko ją ucisnąć.

Akumulatorowy ekspres do kawy włącza się po naciśnięciu przycisku uruchamiającego. Druga kontrolka obok sygnalizuje pracę urządzenia. Gotowy napar w kubku pojawi się po upływie 6 minut od momentu włączenia. Warto wiedzieć, że praca ekspresu zostanie przerwana jeżeli będzie zbyt mało wody z zbiorniku. Ponadto urządzenie zabezpieczone jest przed przegrzaniem. W zestawie: uchwyt na saszetki, sitko z uchwytem, miarka do kawy oraz dwuścienny kubek ze stali szlachetnej z pokrywką. Należy zwrócić uwagę, że akumulator (20 V, 4 Ah) i ładowarkę trzeba dokupić osobno.

Specyfikacja techniczna

  • czas parzenia: ok. 6 min
  • pojemność zbiornika na wodę: 240 ml
  • materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • wymiary: 14,1 x 25,3 x 22,7 cm
  • waga: 1,4 kg

Cena: 206,99 zł Cena: 144,89 zł Przejdź do sklepu

Sprawdzasz i wyszukujesz promocyjne oferty celem kupienia prawdziwych perełek do warsztatu w dobrej cenie? Sprawdź, co pisaliśmy o tanich zakupach w Lidlu, gdzie kwota zakupu jest pomniejszona o podatek Vat.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.