Akumulatorowa kosiarka Ryobi w dobrej cenie w sklepie internetowym Amazon

Zepsuła się Twoja maszyna do przycinania murawy? To dobra okazja, by tanio kupić akumulatorową kosiarkę Ryobi.

Sezon na przycinanie trawy trwa. Jest to konieczna czynność jeśli chcemy, by nasz ogród się pięknie prezentował, a do tego nie zarastał chwastami. Kosiarki akumulatorowe mają tę przewagę nad elektrycznymi, że nie posiadają ciągnącego i plączącego się kabla, na który trzeba uważać. Dodatkowo nie potrzeba stale uzupełniać zapasu paliwa, jak to jest w przypadku spalinowych urządzeń.

Aktualnie kosiarka akumulatorowa Ryobi RY18LM37A-140 znajduje się w sporej, bo aż 27% promocji w sklepie internetowym Amazon. Jest mała i kompaktowa, więc zajmie niewiele miejsca w składziku na narzędzia. Koła tej kosiarki nie wystają poza obrys urządzenia, dzięki czemu lepiej wykasza trawnik tuż przy krawędzi płotu lub krawężnika. Umożliwia to technologia EasyEdge.

Potrzebujesz podkaszarki elektrycznej lub akumulatorowej, którą szybko i sprawnie przytniesz wystające kępki traw? Sprawdź, jakie urządzenia wybraliśmy w naszym zestawieniu.

Akumulatorowa kosiarka Ryobi RY18LM37A-140

Akumulatorowa kosiarka Ryobi RY18LM37A-140 wyposażona jest w baterię litowo-jonową o napięciu 18V i wydajności 4Ah. Dzięki zasilaniu z akumulatora urządzenie nie emituje spalin. Ponadto nie ciągnie się za nami kabel, który może ograniczać nasze ruchy. Akumulator wpięty do urządzenia znajduje się pod przezroczystą obudową. Obok znajduje się miejsce na zapasową baterię. Taka plastikowa osłona zabezpiecza je przed zabrudzeniem czy kroplami deszczu. Przeznaczona jest do ogrodów mniejszych, których powierzchnia koszenia nie przekracza 500 m2.

Kosiarka Ryobi ma sześciostopniową regulację koszenia, której wysokość można ustawić w zakresie od 2 cm do 7 cm. Dzięki temu trawa będzie ścięta na odpowiednią wysokość. Jednorazowo po przejechaniu kosiarka ścina trawę na szerokość 37 cm. Do kosiarki dołączony jest zbiornik na trawę o pojemności 45 l. Kosz posiada wskaźnik wypełnienia, co daje nam informację, kiedy należy wyrzucić z niego trawę.

Model Ryobi RY18LM37A-140 waży tylko 11,7 kg, co wraz z możliwością regulowania wysokości rączki kosiarki zwiększa komfort użytkowania. Rączkę tę można składać, dzięki czemu urządzenie zajmuje niewiele miejsca. Dodatkowo uchwyt na kosiarce umożliwia jej łatwe przenoszenie. W zestawie: akumulator litowo-jonowy 18 V 4 Ah, ładowarka, przystawka do mulczowania oraz kosz na trawę o pojemności 45 l.

Specyfikacja techniczna

  • Szerokość koszenia: ‎37 cm
  • Prędkość ‎3800 obr./min
  • Wymiary: 72 x 44 x 39 cm
  • Waga: ‎11,7 kg
  • Materiał: metal, tworzywo sztuczne

Cena: 1424,95 zł Cena: 1042,65 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz kosiarki spalinowej z napędem, takiej z którą wykosisz na prawdę duży obszar tarwy? Sprawdź, jakie najciekawsze modele wybraliśmy.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!