Nieszablonowy wystrój wnętrza przyciąga uwagę i wzbudza podziw zarówno gospodyń domowych, jak również pozostałych osób ceniących sobie estetykę. Coraz częściej producenci mebli, a w szczególności elementów oświetlenia wykorzystują w swoich produktach najnowocześniejsze technologię. Najlepszym przykładem jest koncepcja ściennej lampy Wallbrights.

Wallbrights jest to lampa, której jasność i odcień światła kontroluje  użytkownik. Synchronizacja smartfona z oświetleniem umożliwia zabawę kolorami, tworzenie nastroju, a także proste wyłączenie i włączenie światła. Wallbrights pozwala również układać elementy oświetlenia w dowolną figurę, co jest ciekawą odmianą monotonii wystroju i zarazem wyzwaniem do sprawdzenia własnej kreatywności. Projekt produktu obejmuje dwa kształty oświetlenia. Zbioru ośmiobocznych „kafelków” oraz podłużnych lamp. Ogromnym plusem wykorzystania Wallbrights jest nieograniczanie miejsca, które w małometrażowych mieszkaniach jest niemal na wagę złota.


Wykorzystany w Wallbrights pomysł na stworzenie elementu oświetlenia umożliwiającego układanie lamp ściennych w mniej lub bardziej skomplikowane wzory nie jest jednak zbyt oryginalny, gdyż dostępna już w sprzedaży lampa LUCE jest po prostu jego prostszą wersją.