Dziś do sklepów stacjonarnych Biedronka trafiły dwa elektronarzędzia, które musisz mieć, jeżeli czeka na ciebie pielęgnacja własnego ogródka.

Biedronka promocje biedronki oferty przeceny

To, że w sklepach stacjonarnych Biedronka poza ofertą spożywczą znajdziemy także urządzenia i akcesoria przemysłowe, nie dziwi już chyba nikogo. Tym razem można się jednak zaskoczyć, gdy na półeczkach zobaczymy nowe elektronarzędzia do pielęgnacji własnych ogródków. Od czwartku 2 marca do oferty trafią akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu oraz elektryczna dmuchawa do liści. Czy warto je kupić?

Urządzenia ogrodowe

Od czwartku 2 marca do środy 15 marca w sklepach stacjonarnych Biedronka znajdziemy akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu oraz elektryczną dmuchawę do liści marki Gardenic. Na stronie internetowej możemy znaleźć informację, że oba urządzenia posiadają certyfikaty DEKRA oraz TUV, które są dawane produktom przetestowanym i bezpiecznym pod względem technicznym.

certyfikat dekra tuv elektronarzedzia biedronka

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu sprawdzą się świetnie osobom, które będą musiały wyrównać niesfornie rosnące krzaki. Co ciekawe, model marki Gardenic posiada w zestawie nożyce do trawy, dzięki którym przystrzyżesz trawnik tam, gdzie nie dojedzie żadna kosiarka czy podkaszarka.

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu
 • pojemność akumulatora: 1500 mAh
 • napięcie akumulatora: 3,6 V
 • w zestawie:
  • nożyce do trawy
  • nożyce do żywopłotu
  • przewód USB-C

Cena: 99 zł przejdź do sklepu

Elektryczna dmuchawa do liści

Dmuchawa do liści to urządzenie, które jest bardzo popularne w okresie jesiennym, ale i na wiosnę znajdzie swoje zastosowanie. Przyda się podczas sprzątania ogródka po zimie oraz po koszeniu trawnika za pomocą kosiarki.

Elektryczna dmuchawa do liści
 • moc: 400 W
 • prędkość podmuchu: 14 000 obr./min

Cena: 99 zł przejdź do sklepu

One reply on “Urządzenia do pielęgnacji ogrodu w Biedronce za mniej niż stówkę”

 • […] Przyroda budzi się do życia, a wraz z nią rozpocznie się okres regularnej pielęgnacji ogrodów. Do tego bardzo przydatne okazują się urządzenia ogrodowe takie jak kosiarki czy podkaszarki. Nie trzeba jednak biegać po sklepach budowlanych, gdyż niektóre przedmioty można kupić taniej w popularnych dyskontach. Tym razem sprawdziłam, jakie nożyce do żywopłotu kupimy w sklepach Lidl, Biedronka czy Biedronka Home. […]

Comments are closed.