Urządzenia do pielęgnacji ogrodu w Biedronce za mniej niż stówkę

Dziś do sklepów stacjonarnych Biedronka trafiły dwa elektronarzędzia, które musisz mieć, jeżeli czeka na ciebie pielęgnacja własnego ogródka.

Biedronka promocje biedronki oferty przeceny

To, że w sklepach stacjonarnych Biedronka poza ofertą spożywczą znajdziemy także urządzenia i akcesoria przemysłowe, nie dziwi już chyba nikogo. Tym razem można się jednak zaskoczyć, gdy na półeczkach zobaczymy nowe elektronarzędzia do pielęgnacji własnych ogródków. Od czwartku 2 marca do oferty trafią akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu oraz elektryczna dmuchawa do liści. Czy warto je kupić?

Urządzenia ogrodowe

Od czwartku 2 marca do środy 15 marca w sklepach stacjonarnych Biedronka znajdziemy akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu oraz elektryczną dmuchawę do liści marki Gardenic. Na stronie internetowej możemy znaleźć informację, że oba urządzenia posiadają certyfikaty DEKRA oraz TUV, które są dawane produktom przetestowanym i bezpiecznym pod względem technicznym.

certyfikat dekra tuv elektronarzedzia biedronka

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu sprawdzą się świetnie osobom, które będą musiały wyrównać niesfornie rosnące krzaki. Co ciekawe, model marki Gardenic posiada w zestawie nożyce do trawy, dzięki którym przystrzyżesz trawnik tam, gdzie nie dojedzie żadna kosiarka czy podkaszarka.

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu
 • pojemność akumulatora: 1500 mAh
 • napięcie akumulatora: 3,6 V
 • w zestawie:
  • nożyce do trawy
  • nożyce do żywopłotu
  • przewód USB-C

Cena: 99 zł przejdź do sklepu

Elektryczna dmuchawa do liści

Dmuchawa do liści to urządzenie, które jest bardzo popularne w okresie jesiennym, ale i na wiosnę znajdzie swoje zastosowanie. Przyda się podczas sprzątania ogródka po zimie oraz po koszeniu trawnika za pomocą kosiarki.

Elektryczna dmuchawa do liści
 • moc: 400 W
 • prędkość podmuchu: 14 000 obr./min

Cena: 99 zł przejdź do sklepu