Od dzisiaj rusza akcja promocyjna, w ramach której możesz zyskać nawet 50% rabat na narzędzia warsztatowe i nie tylko. Sprawdź jak się załapać!

Biedronka - promocja -50% na elektronarzędzia! tak tanio dawno nie było

Od czwartku 2 marca do soboty 4 marca w sklepach stacjonarnych Biedronka trwa akcja promocyjna, w ramach której pojawia się możliwość zakupu elektronarzędzi dużo taniej niż normalnie. Tym razem rabatem objęte są produkty z kategorii: artykuły oraz narzędzia warsztatowe i samochodowe.

Jak wziąć udział w promocji?

Przede wszystkim w wymienionym przez nas terminie, czyli od czwartku do soboty wybierz co najmniej 1 produkt z kategorii: artykuły samochodowe oraz artykuły do majsterkowania: narzędzia ręczne, akcesoria, elektronarzędzia. Im więcej rzeczy zdecydujesz się kupić, tym większy rabat możesz uzyskać na każdą z nich. Procenty rozkładają się następująco:

  • jeden produkt – 20% rabatu
  • dwa produkty – 30% rabatu na każdy z nich
  • trzy produkty – 40% rabatu na każdy z nich
  • cztery lub więcej produktów – 50% rabatu na każdy z nich

Uwaga, istnieje limit produktów objętych rabatem. Podczas jednej transakcji na kartę Moja Biedronka jednego dnia można kupić maksymalnie 8 przedmiotów. Akcja trwa łącznie trzy dni, więc w sumie mamy szansę kupić aż 24 przedmioty ze zniżką 50%. Oszczędność jest więc naprawdę spora!

Biedronka - promocja -50% na elektronarzędzia! tak tanio dawno nie było

Czego nie kupię?

Według informacji udostępnionych przez przedstawicieli sieci, w promocji nie biorą narzędzia i artykuły ogrodowe. Poza tym produkty można mieszać dowolnie, według własnych upodobań.

Kiedy koniec promocji?

Akcja promocyjna będzie trwała aż do soboty 4 marca włącznie. Najbliższa niedziela nie jest niedzielą handlową, w związku z tym aż do zamknięcia sklepów stacjonarnych Biedronka w sobotę, mamy szansę zakupić różne urządzenia i akcesoria ze zniżką nawet 50%.

Aktualizacja 3.03.2023 r.

Jeszcze dzisiaj i jutro będzie możliwość zakupienia elektronarzędzi taniej o 50% w sklepach stacjonarnych Biedronka.

2 replies on “Biedronka – promocja -50% na elektronarzędzia! tak tanio dawno nie było”

Comments are closed.