Każdy majsterkowicz, co jakiś czas, potrzebuje dokupić nowy sprzęt. Dzięki temu może poszerzać swoje możliwości, a prace remontowo-naprawcze zapewne będą szły znacznie sprawniej. Sprawdzam, jakie urządzenia do warsztatu warto kupić na zbliżającej się w kolejnym tygodniu wyprzedaży.

Warsztat jest miejscem, do którego majsterkowicz zagląda regularnie, warto więc zadbać o to, aby był on w pełni wyposażony. Wielu z nas planuje mniejsze bądź większe remonty, lecz aby praca szła sprawnie, trzeba mieć odpowiednie zaplecze. Już w przyszłym tygodniu w placówkach stacjonarnych Lidl rozpocznie się wyprzedaż. Można będzie nabyć nowe urządzenia do warsztatu.

Urządzenia do warsztatu

Mowa o szlifierce kątowej, elektrycznym zszywaczu i gwoździarce oraz o opalarce marki Parkside, dzięki którym remontowanie stanie się łatwiejsze. Sama marka słynie z urządzeń wysokojakościowych w przystępnych cenach, o czym wspominaliśmy w niedawno publikowanym artykule. Urządzenia do warsztatu można będzie nabyć od czwartku 28 grudnia w sklepach stacjonarnych Lidl. Objęte są one 50% promocją. Warto więc zastanowić się nad zakupem, bo taka okazja może szybko się nie powtórzyć. Aktualnie te elektronarzędzia można kupić w regularnej cenie w sklepie online Lidl.

https://think-about.pl/co-kupic-na-wyprzedazach-elektronarzedzia-w-lidl-18-grudnia/39724/

Szlifierka kątowa PWS 125 G6 Parkside

Szlifierka kątowa PWS 125 G6 Parkside ma moc 1200 W i zasilana jest sieciowo. Nie musisz więc obawiać się, że podczas pracy nagle wyładuje się akumulator. Urządzenie ma regulowaną prędkość obrotową, którą ustawić można na sześciostopniowej skali od 3 000 do 12 000 rpm. Szlifierka przeznaczona jest do użytku wraz z tarczą o średnicy 125 mm, natomiast blokada Spindle Lock ułatwia tę wymianę. Komfort zwiększa również dodatkowy uchwyt przedni, który można zamontować w jednej z trzech pozycji. W zestawie znajduje się: tarcza tnąca Ø 125 mm, klucz do mocowania oraz dwie zapasowe szczotki węglowe.

Cena: 139,00 zł Cena: 69,00 zł Przejdź do sklepu

Opalarka PHLG 2000 F5 Parkside

Opalarka PHLG 2000 F5 Parkside ma moc 2000 W i pracuje wykorzystując temperaturę 350°C lub 600°C. Ponadto można regulować ilość nadmuchiwanego powietrza wybierając 330 l/min albo 500 l/min. Zestaw zawiera: dyszę redukcyjną, dyszę szpachlową, dyszę powierzchniową oraz dyszę do rozpalania grilla.

Cena: 69,90 zł Cena: 34,00 zł Przejdź do sklepu

Elektryczny zszywacz i gwoździarka PHET 15 C2 Parkside

Elektryczny zszywacz i gwoździarka PHET 15 C2 Parkside umożliwia szybkie mocowanie. Urządzenie ma moc 70 W i potrafi wbić do 20 gwoździ na minutę. Magazynek wyposażony jest w wskaźnik stanu napełnienia. Mieści on do 50 gwoździ i do 100 zszywek. W zestawie: 400 zszywek (10 mm) oraz 100 gwoździ (14 mm).

Cena: 69,00 zł Cena: 34,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź również, jakie urządzenia do kuchni i biura możesz kupić niedługo w promocyjnej cenie w Lidlu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.