Thermomix – promocja, kod rabatowy? Cśś, wiemy co nieco

Kiedy kolejna promocja na Thermomixa? Czy są dostępne jakieś kody rabatowe? Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Firma Vorwerk, będąca producentem słynnego robota wielofunkcyjnego, obchodzi właśnie swoje 140-lecie. Spółka postanowiła podzielić się z nami radością i przygotowała limitowaną edycję flagowego produktu, jakim jest Thermomix TM6. Mowa oczywiście o wersji Sparkling Black, która zachwyca wyjątkowym wyglądem w klimacie glamour.

Podobnie, jak w standardowej wersji, jubileuszowy TM6 również łączy się z platformą Cookidoo, gdzie dostępnych jest ponad 5500 przepisów. Przy jego pomocy można ważyć, siekać, mieszać, ubijać, blendować, wyrabiać ciasta, karmelizować, a nawet gotować metodą sous-vide. W ramach oferty specjalnej dostępna jest też stacja Thermomix Friend.

Thermomix – promocja? Kod rabatowy?

Nowa, wyjątkowa wersja słynnego robota to niejedyna niespodzianka, jaką ma dla nas Vorwerk. Oto, na co można liczyć w ramach jubileuszowej akcji promocyjnej, związanej ze 140-leciem marki.

  • Rabat 581 zł na zestaw Thermomix TM6 wraz ze stacją Thermomix Friend. Oferta jest ważna do 30 czerwca 2023 roku i dotyczy zarówno standardowej, białej wersji, jak i wariantu Sparkling Black. Po rabacie zestaw kosztuje 7129 zł.
  • Każdy, kto w czerwcu zorganizuje prezentację party, podczas której zostanie dokonany zakup Thermomixa, ma szansę na wygranie jubileuszowej wersji Sparkling Black.
  • Każdy, kto do końca czerwca kupi robota i zorganizuje prezentację party, która również zakończy się sprzedażą, w lipcu będzie mógł kupić nakładkę krojącą w promocyjnej cenie 165 zł.
  • Promocja objęła nawet raty – można skorzystać z prolongaty i zacząć spłacać zakup robota dopiero w sierpniu.
  • Każdy, kto kupi TM6, otrzyma jubileuszową torbę na robota o wartości 225 zł.

Jak kupić Thermomixa? O tym szerzej pisałam w tym artykule.

Thermomix Friend promocja kod rabatowy

Vorwerk – co to za firma?

140-lecie marki to dobra okazja, by poznać nieco jej historię. A, trzeba przyznać, jest ona bardzo ciekawa. Przed dokładnie 140 laty, bo w 1883 roku, firma Vorwerk rozpoczęła swoją działalność, zakładając siedzibę w niemieckim Wuppertalu. Początkowo producent specjalizował się w… produkcji dywanów. Jakiś czas później, dokładnie w 1929 roku, postanowił rozszerzyć zakres działalności swojej firmy i zaczął produkować odkurzacze marki Kobold.

Od tamtej pory firma stopniowo rozwijała się, stając się międzynarodowym liderem w sprzedaży wysokiej jakości sprzętu AGD. Obecnie Vorwerk działa w ponad 70 krajach, m.in. w Australii, Chinach i USA. W Polsce firma Vorwerk pojawiła się w 1995 roku. Jej główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Przez ostatnie 28 lat blisko 1,5 miliona polskich klientów zdecydowało się na zakup urządzenia Thermomix.

Fot. Ilustracje w treści to materiały prasowe Vorwerk Group