Szukasz cichego ekspresu przelewowego, bo lubisz wstać rano i zaparzyć kawę dla całej rodziny? Sprawdź co znaleźliśmy.

kawa, ekspres do kawy

Ekspres przelewowy pozwala na przygotowanie w krótkim czasie większej ilości napoju, którym można się potem delektować przez wiele godzin. Urządzenie to parzy kawę grawitacyjnie – gorąca woda spływa po zmielonych ziarnach zabierając z nich pełnię smaku i aromatu, która kropla po kropli spływa do dzbanka. Dzięki wbudowanej płytce grzejnej temperatura kawy w szklanym naczyniu jest zawsze odpowiednia. Parząc napar w ekspresie przelewowym niestety nie otrzymamy espresso. Jednak kawa ma przyjemny i pobudzający smak, a w zimny poranek wspaniale rozgrzeje. Nowoczesne urządzenia charakteryzują się intuicyjną obsługą. Posiadają także nowoczesnym design, dzięki czemu na pewno znajdziemy odpowiedni model, który wpasuje się do naszego wnętrza.

Sklep internetowy Amazon ma w swojej ofercie Ekspres przelewowy marki Braun, który jest do kupienia w promocyjnej cenie. Jest teraz tańszy o 8% od ceny regularnej.

Jeżeli szukasz więcej informacji na temat ekspresów przelewowych polecamy lekturę tego artykułu.

Braun Aromaster Classic KF 47/1 WH

To co przede wszystkim wyróżnia ten ekspres to cicha praca. Włączony generuje tylko 20 dB, dzieki czemu domownicy mogą spać, kiedy Ty przygotowujesz dla nich poranną kawę. Jak podaje producent, pełny dzbanek (10 filiżanek) aromatycznej kawy otrzymamy już po 5 minutach. System OptiBrew zapewnia uzyskanie idealnego smaku ekstraktu, dzięki możliwości regulacji temperatury i czasu parzenia. Blokada kapania gwarantuje, że możemy wyjąć dzbanek, nie obawiając się o to, że kawa będzie dalej spadać kroplami. Do urządzenia dedykowane są filtry papierowe nr 4.

Braun Aromaster Classic KF 47/1 WH

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: automatyczne wyłączenie po 40 minutach, poziom hałasu: 20 dB
  • Pojemność dzbanka: ‎1,2 l
  • Wymiary: 16 x 27,9 x 32 cm
  • Waga: 2 kg

Cena: 194,55 zł Przejdź do sklepu