Wyobraź sobie, że podczas porannej toalety wyciskasz pastę na szczoteczkę, klikasz włącznik i… nic się nie dzieje. Okazuje się, od ostatniego ładowania minęło kilka dni i na solidne szczotkowanie musisz poczekać do wieczora. Osobiście regularnie odpinam ładowarkę szczoteczki, aby podładować chociaż przez chwilę smartfona – wiadomo, że liczba gniazdek w łazience jest ograniczona. Problem jest taki, że nie zawsze pamiętam aby podłączyć szczoteczkę ponownie. Na rynku jest jednak jedno urządzenie soniczne, które wytrzymuje na jednym ładowaniu 365 dni. Jakby tego było mało, trafiła właśnie na wyprzedaż.

Zapomnij o ładowarce przez okrągły rok

Szczoteczka o której mowa to Nandme NX 7000, która wykorzystuje opatentowaną technologię silnika sonicznego o centralnej osi. Dzięki temu rozwiązaniu, urządzenie potrafi uzyskać żywotność na jednym ładowaniu, niedostępną dla konkurencyjnych produktów. Tak długi czas pracy na jednym ładowaniu ma kilka dodatkowych zalet. Przede wszystkim umożliwia całkowite schowanie ładowarki na długie miesiące, dzięki czemu odzyskamy gniazdko i uzyskamy dodatkowe miejsce na stoliku. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość wybrania się w długą podróż, bez zabierania dodatkowego bagażu.

41 000 wibracji i 15 trybów

Co istotne poza atutami w postaci mocnego akumulatora, Nandame NX 7000 jest również po prostu dobrej klasy urządzeniem. Zastosowany napęd zapewnia 41 000 wibracji na minutę, co ma bezpośredni wpływ na skuteczność szczotkowania.

Nandame 7000 funkcje

Bezkonkurencyjnie w tej kategorii cenowej wypada również zakres trybów pracy. Do dyspozycji użytkownika oddanych jest aż 15 ustawień. Składa się na niego 5 trybów działania:

  • delikatny
  • czysty
  • biały
  • polerowanie
  • masaż

Każdy z trybów może być natomiast aktywowany w jednej z 3 opcji intensywności

  • wysoka
  • średnia
  • słaba

Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie szczoteczki do zmieniających się na przestrzeni czasu potrzeb – od uzyskania idealnie białych zębów, po delikatne czyszczenie z myślą o wrażliwych dziąsłach.

O szczoteczkach też możesz zapomnieć

Idealnym scenariuszem przy zakupie każdego urządzenia możliwość nieograniczonego cieszenia się z jego funkcji, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek obowiązków. Rok bez ładowania brzmi nieźle, ale rok bez ładowania i kupowania końcówek brzmi znacznie lepiej. Nandame NX 7000 jest sprzedawana w zestawie z 12 szczoteczkami – każda ma wytrzymałość określoną na poziomie 1 miesiąca.

nandme nx 7000 ładowanie

Nie musisz się również obawiać zakupu produktu zza wielkiej wody. NX 7000 jest objęta nietypową, trzyletnią gwarancją. W ramach świadczenia nie trzeba odsyłać produktu do weryfikacji w chwili wystąpienia problemu. Wystarczy nagrać filmik dokumentujący problem i przesłać go do obsługi klienta, aby otrzymać zupełnie nowy egzemplarz

Aktualnie trwa atrakcyjna promocja

Szczoteczka Nandame NX 7000 jest aktualnie dostępna w obniżonej cenie. Od 10 do 14 maja składając zamówienie na AliExpress z tego linku możesz liczyć na zakup tego modelu w cenie 100,3 zł. W gratisie otrzymasz również 2 pudełka nici dentystycznych. Korzystając z kodu NX7000P557 otrzymasz również 20 zł dodatkowego rabatu. Szczoteczka powinna być w Twoim domu w ciągu 2-7 dni.

Nandme nx 7000 aliexpres

Ilustracja główna: Andrea Piacquadio / Pexels

Zobacz również: Soniczna szczoteczka do zębów – nowość od Seysso