Wyobraź sobie, że podczas porannej toalety wyciskasz pastę na szczoteczkę, klikasz włącznik i… nic się nie dzieje. Okazuje się, od ostatniego ładowania minęło kilka dni i na solidne szczotkowanie musisz poczekać do wieczora. Osobiście regularnie odpinam ładowarkę szczoteczki, aby podładować chociaż przez chwilę smartfona – wiadomo, że liczba gniazdek w łazience jest ograniczona. Problem jest taki, że nie zawsze pamiętam aby podłączyć szczoteczkę ponownie. Na rynku jest jednak jedno urządzenie soniczne, które wytrzymuje na jednym ładowaniu 365 dni. Jakby tego było mało, trafiła właśnie na wyprzedaż.

Zapomnij o ładowarce przez okrągły rok

Szczoteczka o której mowa to Nandme NX 7000, która wykorzystuje opatentowaną technologię silnika sonicznego o centralnej osi. Dzięki temu rozwiązaniu, urządzenie potrafi uzyskać żywotność na jednym ładowaniu, niedostępną dla konkurencyjnych produktów. Tak długi czas pracy na jednym ładowaniu ma kilka dodatkowych zalet. Przede wszystkim umożliwia całkowite schowanie ładowarki na długie miesiące, dzięki czemu odzyskamy gniazdko i uzyskamy dodatkowe miejsce na stoliku. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość wybrania się w długą podróż, bez zabierania dodatkowego bagażu.

41 000 wibracji i 15 trybów

Co istotne poza atutami w postaci mocnego akumulatora, Nandame NX 7000 jest również po prostu dobrej klasy urządzeniem. Zastosowany napęd zapewnia 41 000 wibracji na minutę, co ma bezpośredni wpływ na skuteczność szczotkowania.

Bezkonkurencyjnie w tej kategorii cenowej wypada również zakres trybów pracy. Do dyspozycji użytkownika oddanych jest aż 15 ustawień. Składa się na niego 5 trybów działania:

  • delikatny
  • czysty
  • biały
  • polerowanie
  • masaż

Każdy z trybów może być natomiast aktywowany w jednej z 3 opcji intensywności

  • wysoka
  • średnia
  • słaba

Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie szczoteczki do zmieniających się na przestrzeni czasu potrzeb – od uzyskania idealnie białych zębów, po delikatne czyszczenie z myślą o wrażliwych dziąsłach.

O szczoteczkach też możesz zapomnieć

Idealnym scenariuszem przy zakupie każdego urządzenia możliwość nieograniczonego cieszenia się z jego funkcji, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek obowiązków. Rok bez ładowania brzmi nieźle, ale rok bez ładowania i kupowania końcówek brzmi znacznie lepiej. Nandame NX 7000 jest sprzedawana w zestawie z 12 szczoteczkami – każda ma wytrzymałość określoną na poziomie 1 miesiąca.

Nie musisz się również obawiać zakupu produktu zza wielkiej wody. NX 7000 jest objęta nietypową, trzyletnią gwarancją. W ramach świadczenia nie trzeba odsyłać produktu do weryfikacji w chwili wystąpienia problemu. Wystarczy nagrać filmik dokumentujący problem i przesłać go do obsługi klienta, aby otrzymać zupełnie nowy egzemplarz

Aktualnie trwa atrakcyjna promocja

Szczoteczka Nandame NX 7000 jest aktualnie dostępna w obniżonej cenie. Od 10 do 14 maja składając zamówienie na AliExpress z tego linku możesz liczyć na zakup tego modelu w cenie 100,3 zł. W gratisie otrzymasz również 2 pudełka nici dentystycznych. Korzystając z kodu NX7000P557 otrzymasz również 20 zł dodatkowego rabatu. Szczoteczka powinna być w Twoim domu w ciągu 2-7 dni.

Ilustracja główna: Andrea Piacquadio / Pexels

Zobacz również: Soniczna szczoteczka do zębów – nowość od Seysso

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.