Stylizacja włosów – jak o nie dbać? Odpowiedzią może być prostownica, lokówka i suszarka marki Tesla

Stylizacja włosów to termin, który brzmi znajomo w uszach wielu osób. Codzienna pielęgnacja włosów nie musi być uciążliwa, jeśli ma się odpowiednie sprzęty. Zapewne doskonale nada się do tego zadania prostownica, lokówka i suszarka marki Tesla.

Okres jesienno-zimowy nie rozpieszcza naszych włosów. Są narażone na mróz, wiatr, czy wilgoć. Dodatkowo na głowie nosimy czapki, które nie ułatwiają zachowania eleganckiej fryzury. Jak więc wybrnąć z tej sytuacji? Marka Tesla zaprezentowała najnowsze urządzenia, które przeznaczone są do pielęgnowania włosów. Bowiem stylizacja włosów nie musi być uciążliwa jeśli ma się pod ręką odpowiednie sprzęty.

Prostownica, lokówka i suszarka marki Tesla – stylizacja włosów

Nowościami na rynku są sprzęty marki Tesla: prostownica Ionic Hair Straightener, lokówka Hair Curling Comb, suszarka Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer oraz drugi model suszarki – składana Foldable Ionic Hair Dryer. Urządzenia te umożliwią takie ułożenie fryzury, która długo będzie się odpowiednio prezentować niezależnie od warunków pogodowych. Warto wiedzieć, że prostownica i lokówka wyposażone zostały w kabel, którego wejście obraca się o 360°. Zwiększa to znacznie komfort obsługi tych sprzętów.

Przeczytaj również o nowym robocie sprzątającym z funkcją mopowania od Tesli – Smart Vacuum Cleaner Laser AI200.

Prostownica Tesla Ionic Hair Straightener

Prostownica Tesla Ionic Hair Straightener

Prostownica Tesla Ionic Hair Straightener przeznaczona do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Dbają o to ruchome płytki ceramiczne pokryte turmalinem, minerałem wyróżniającym się dużą zawartością jonów. Zapewniają one równomierną dystrybucję ciepła na całej ich powierzchni, efektem czego są wygładzone włosy bez efektu puszenia się. Dodatkowo jonizator chroni włosy, dzięki czemu nie elektryzują się.

Prostownica nagrzewa się bardzo szybko. Już w 40 sekund od uruchomienia jest nagrzana do 200°C. Temperaturę można regulować na dziesięciostopniowej skali w zakresie od 140 do 230°C. Parametr ten można kontrolować na podświetlanym wyświetlaczu LED. Daje to możliwość łatwego dostosowania odpowiedniej temperatury zarówno dla włosów cienkich jak i tych, które są trudniejsze w stylizacji. Natomiast technologia Floating Plate w sposób automatyczny reguluje siłę docisku włosów do powierzchni płytek. Pozwala to zapobiec uszkodzeniom stylizowanych włosów. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączenia się, po upływie 60 minut od ostatniego używania.

Lokówka Tesla Hair Curling Comb

Lokówka Tesla Hair Curling Comb

Lokówka Tesla Hair Curling Comb, dzięki wymiennym pięciu nasadkom umożliwia tworzenie loków większych, mniejszych, a nawet w różnych kształtach, w czasie zaledwie 5-8 sekund. Ma możliwość regulowania temperatury w zakresie od 110 do 210°C, więc skutecznie można stylizować fryzury na odmiennych typach włosów.

Lokówka Tesla ma moc 55 W. Urządzenie ma zabezpieczenia, które chronią ją przed nadmiernym poborem energii. W sytuacji nie używania jej przez 3 sekundy automatycznie przestaje się dalej nagrzewać. Dodatkowym zabezpieczeniem jest automatyczne wyłączenie, w przypadku gdy przez 60 minut jest nieużywana. Sprytnym rozwiązaniem ułatwiającym przechowywanie jest pętelka, za którą można powiesić lokówkę na łazienkowym wieszaczku.

Suszarka Tesla Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer

Suszarka Tesla Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer

Stylizacja włosów suszarką Tesla Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer nie tylko pozbawia je wilgoci, ale równocześnie nadaje im połysk, chroni i utrwala fryzurę. Umożliwiają to zawarte w zestawie dwie nasadki – mała i duża, zadaniem których jest nadanie włosom gładkości. Natomiast magnetyczny obrotowy dyfuzor przeznaczony jest do stylizacji loków i dodawania objętości fryzurze.

Regulację temperatury można ustawić wybierając jeden z trzech poziomów. Podobnie można dobrać odpowiedni stopień natężenia przepływu powietrza. Używając przycisku Cold Shot suszarka dmucha zimnym powietrzem, co utrwala fryzurę. Ponadto suszarka Tesla wyposażona jest w jonizator. Wytwarza on ponad 5 milionów impulsów jonizacyjnych na cm3. Dzięki tej technologii włosy nie elektryzują się, chronione są przed przesuszeniem, a jednocześnie pozostają nawilżone. Kolejną ciekawą funkcją jest zapamiętywanie ostatnich wybranych ustawień. Po ponownym uruchomieniu Tesla Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer korzysta z wcześniej wybranej regulacji temperatury i prędkości przepływu powietrza.

Składana suszarka Tesla Foldable Ionic Hair Dryer

Składana suszarka Tesla Foldable Ionic Hair Dryer

Składana suszarka do włosów Tesla Foldable Ionic Hair Dryer to idealny gadżet na czas podróży. Jej konstrukcja umożliwia w prosty sposób złożenie suszarki. Łatwo więc zmieści się nawet do małej torby. Dodatkowo to urządzenie waży zaledwie 350 gram. Nie trzeba także przejmować się dostępnością do gniazdka, bowiem suszarka ma kabel o długości 2,8 m.

Tesla Foldable ma moc 1500 W, a silnik suszarki – jak podaje producent – pracuje cicho i jest wydajny. Urządzenie wyposażone zostało w jonizator. Funkcja ta umożliwia skrócenie czasu suszenia, chroni włosy przed wysoką temperaturą oraz sprawia, że włosy są gładkie. Ponadto, istnieje możliwość włączenia funkcji zimnego powietrza. Można również regulować intensywność suszenia wybierając jedno z dwóch ustawień. Zaś funkcja automatycznego wyłączania chroni sprzęt przed przegrzaniem.