W weekend sieci sklepów Lidl trwa sobotnia wyprzedaż elektroniki i nie tylko. Co ciekawego można kupić taniej i w jaki sposób?

Fot. Lidl

Na szczególną uwagę zasługuje sobotnia wyprzedaż, która będzie miała miejsce dziś, 27 sierpnia w sklepach stacjonarnych. Tego dnia mamy szansę zakupić mop elektryczny marki Silvercrest aż 200 zł taniej albo keyboard firmy Yamaha model YPT-260 za 399 zł. Poza tym w ofercie znajdzie się także akumulatorowa myjka do okiem, maszynka do popcornu, myjka ciśnieniowa oraz lampy sufitowe LED.

Jak wziąć udział w promocji?

Tylko w sklepach stacjonarnych przy zakupie produktu objętego akcją „sobotnia wyprzedaż” przy kasie naliczany jest rabat nawet -55%. Nie podano informacji, czy jesteśmy ograniczeni pod względem ilości kupionych produktów. Przedstawiciele sieci Lidl podają, że rabat nalicza się na każdy przedmiot z objęty promocją. Dostępność wzorów i kolorów jest ograniczona. Akcją objęte są wszystkie sklepy stacjonarne Lidl na terenie Polski.

Warto zauważyć, że produkty zakupione w ramach wyprzedaży objęte są zasadami zwrotów artykułów przemysłowych wyłącznie w sytuacji, gdy ewentualny zwrot dotyczy wszystkich nabytych łącznie rzeczy. Oznacza to, że nie mamy możliwości zwrócić tylko jednej, gdy zakupimy ich kilka.

Sobotnia wyprzedaż – co można kupić?

Przedstawiciele firmy Lidl udostępnili pełną listę produktów biorących udział w promocji. Wiele z nich to meble, poręcze, rolety, zestawy zatrzasków, suszarka na pranie. Poza tym w ofercie znajdą się także urządzenia elektroniczne takie jak:

YAMAHA Keyboard YPT-260

Produkt będzie dostępny tylko w wybranych sklepach.

Cena w sklepie Lidl: 549 zł 399 zł

SILVERCREST Mop elektryczny bezprzewodowy

 • do podłóg z laminatu, płytek, parkietu itp.
 • w zestawie: stacja do przechowywania, akumulator i zasilacz

Cena w sklepie Lidl: 399 zł 199 zł

SILVERCREST Akumulatorowa myjka do okien

 • w zestawie:
  • butelka do spryskiwania,
  • 2 myjki z mikrofibry
  • ładowarka

Cena w sklepie Lidl: 89,90 zł 69 zł

SILVERCREST KITCHEN TOOLS Maszynka do popcornu 1200 W

 • aż do 60 g popcornu w 2 minuty

Cena w sklepie Lidl: 69,90 zł 49 zł

PARKSIDE Myjka ciśnieniowa 1800 W

 • bogaty zestaw akcesoriów

Cena w sklepie Lidl: 399 zł 299 zł

Lidl wyprzedaż – co nie bierze udziału w promocji?

W ramach akcji wytypowano konkretne produkty. Oznacza to, że wszystkie wymienione na stronie internetowej urządzenia biorą udział w promocji.

Sobotnia wyprzedaż – jak sprawdzić promocyjna cenę?

Cenę wyprzedażową można sprawdzić na czytniku skanującym oraz na paragonie. Oznacza to, że obniżone wartości artykułów mogą nie być widoczne na półkach sklepowych. Ponadto przedstawiciele firmy Lidl podkreślają, że rabat za produkty naliczy się przy kasie.