Poszukujesz nowego odkurzacza znanej marki, ale chcesz go kupić w dobrej cenie? Nic prostszego. Aktualnie w sklepie Selgros można kupić kilka różnych modeli.

Sprzątanie to czynność, którą często powtarzamy. Zależnie od tego czy mieszkamy sami, z rodziną albo z ulubionym psem lub kotem odkurzanie musimy dostosować do istniejących realiów. Dzięki temu szybko znika kurz czy sierść kłębiąca się w rogach mieszkania. Warto wiedzieć, że na rynku jest wiele różnych modeli, które różnią się wyglądem czy sposobem działania. Obecnie przedstawiciele sklepów Selgros przygotowali ofertę, w której można wyszukać różne modele odkurzaczy w promocyjnej cenie.

Jeżeli potrzebujesz odkurzacza prezentującego bardziej tradycyjny wygląd to w ofercie sklepu Selgros znalazłam model marki Bosch. Sprawdzi się on doskonale podczas domowych porządków. Jednak odkurzacz marki Karcher to prawdziwy mocarz. Pomoże nie tylko w utrzymaniu porządku w domu, ale także na balkonie, tarasie, czy w warsztacie. Dzięki dużemu zbiornikowi i odpowiedniemu filtrowi z łatwością usunie zarówno drewniane wióry, rozsypaną ziemię jaki i rozlaną wodę. Można także zdecydować się na jeden z odkurzaczy pionowych marki Tefal, Bosch lub Amica. Poniżej przybliżamy specyfikację tych sprzętów, omawiamy oraz podajemy cenę, aby ułatwić wybór. Zapraszam do przeglądu i wyboru najlepszego odkurzacza dla siebie.

Odkurzacz pionowy Tefal X-NANO TY1129

Odkurzacz Tefal X-NANO TY1129 może służyć do sprzątania podłóg, ale dzięki możliwości odłączenia rury ssącej w łatwy sposób może stać się urządzeniem ręcznym. Dzięki dołączeniu do zestawu różnych końcówek usuniesz kurz czy sierść zwierząt zarówno z podłogi, dywanów, kanapy czy nawet z zakamarków samochodu. Tefal X-NANO TY1129 wyposażony jest w zbiornik na kurz o pojemności 0,4 l. Oznacza to, że nie trzeba opróżniać go po każdym sprzątaniu. W pełni naładowany odkurzacz (po upływie 3 godzin) może pracować 40 minut. O konieczności ładowania informuje wskaźnik. Urządzenie zabezpieczone jest przed przegrzaniem i przeładowaniem.

Specyfikacja techniczna

 • Pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
 • Poziom hałasu: 82 dB
 • Czas ładowania: 3 h
 • Czas pracy bezprzewodowej: 40 min
 • Funkcje: Regulacja mocy, Zabezpieczenia Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Elektroniczna regulacja mocy, Ergonomiczny uchwyt, Uchwyt do przenoszenia, Parkowanie pionowe, Ergonomiczna rączka, Wskaźnik konieczności naładowania
 • Waga: 3,59 kg
 • Wymiary: 24,8 x 114 x 24,5 cm

Cena: 687,57 zł Cena: 638,37 zł Przejdź do sklepu

Odkurzacz pionowy Bosch BBH32101

Odkurzacz pionowy marki Bosch BBH32101 odróżnia się od wyżej opisanego modelu tym, że jak podaje producent, pracuje zdecydowanie ciszej. Generuje hałas na poziomie zaledwie 30 dB, co oznacza, że pracujący odkurzacz nie będzie przeszkadzał nawet śpiącemu dziecku. Akumulator ładuje się 5 godzin, a więc dłużej, ale za można nim pracować 50 minut. Kolejnym wyróżnikiem jest możliwość przechowywania w schowkach na obudowie końcówek. Dzięki temu nie zawieruszą się nigdzie i będą zawsze pod ręką. Odkurzaczem tym możemy sprzątać podłogi twarde jak i wyłożone dywanem. Dzięki możliwości szybkiego przekształcenia w urządzenie ręczne i zestawowi dołączonych końcówek urządzenie sprzątnie kurz z mebli czy nawet wiszące pajęczyny pod sufitem.


Specyfikacja techniczna

 • Pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
 • Poziom hałasu: 30 dB
 • Czas ładowania: 5 h
 • Czas pracy bezprzewodowej: 50 min
 • Regulacja mocy: Tak
 • Funkcje: Regulacja mocy, Zabezpieczenia Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Ergonomiczna rączka, Parkowanie pionowe, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik konieczności naładowania, Elektroniczna regulacja mocy, Ergonomiczny uchwyt, Schowek na akcesoria
 • Waga: 3,23 kg
 • Wymiary: 26,5 x 115 x 18 cm

Cena: 921,27 zł Cena: 736,77 zł Przejdź do sklepu

Odkurzacz pionowy Amica VM 7050

Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 jest najlżejszym z prezentowanych modeli, co oznacza, że będzie się nim łatwiej manewrować podczas sprzątania. W pełni naładowany działa 30 minut, akumulator ładuje się 4 godziny. Zbiornik na kurz ma nieznacznie większą pojemność – 0,45 l. Oprócz elektroszczotki w zestawie są końcówki umożliwiające usuwanie brudu z zakamarków. Dobrze sprawdzi się zarówno do odkurzania podłóg jaki i w krótszej wersji do sprzątania na przykład tapicerki samochodu.

Specyfikacja techniczna

 • Pojemność zbiornika na kurz: 0,45 l
 • Poziom hałasu: 80 dB
 • Czas ładowania: 4 h
 • Czas pracy bezprzewodowej: 30 min
 • Funkcje: Regulacja mocy, Blokada zamknięcia pokrywy, Elektroniczna regulacja mocy, Ergonomiczna rączka, Ergonomiczny uchwyt, Wyświetlacz poziomu mocy
 • Waga: 2,6 kg
 • Wymiary: 125 x 18,8 x 23,5 cm

Cena: 448,95 zł Cena: 367,77 Przejdź do sklepu

Odkurzacz workowy Bosch BGLS2LW1

Odkurzacz workowy Bosch BGLS2LW1 o mocy 600 W posiada aż dziesięcioletnią gwarancję na wysokoobrotowy silnik HiSpin Motor. Urządzenie wyposażone jest w duży zbiornik na kurz, bo aż 3,5 l, do którego wkłada się tekstylny worek. Oznacza to, że nie trzeba go zbyt często wymieniać na nowy, co obniża koszty eksploatacji. Budowa odkurzacza umożliwia jego przechowywanie w pozycji pionowej jak i poziomej. Odkurzacz posiada możliwość automatycznego zwijania kabla, dzięki czemu przewód nie plącze się.

Specyfikacja techniczna

 • Pojemność zbiornika na kurz: 3,5 l
 • worek na kurz: PowerProtect Typ G ALL (BBZ41FGALL)
 • Poziom hałasu: 80 dB
 • Funkcje: Blokada zamknięcia pokrywy bez worka, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Ergonomiczna rączka, Gumowe kółka, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Automatyczny zwijacz przewodu, Ergonomiczny uchwyt, Parkowanie pionowe/poziome, Schowek na akcesoria, Wskaźnik zapełnienia filtra
 • Waga: 5,2 kg
 • Wymiary: 29 x 23,7 x 36,7 cm

Cena: 355,47 Cena: 281,67 zł Przejdź do sklepu

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 V-17/4/20

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3 V-17/4/20 posiada silnik o mocy 1000 W. Wewnątrz dużego zbiornika o pojemności aż 17 l znajduje się tekstylny worek. Urządzenie skutecznie usunie zabrudzenia suche na przykład rozsypaną ziemię czy większe zanieczyszczenia z tarasu lub wióry po pracy w garażu. Dobrze poradzi sobie także z rozlaną wodą albo osuszeniem podłogi w warsztacie. Model ten posiada filtr kartridżowy, który umożliwia sprzątnie na mokro i na sucho. Karcher WD 3 V-17/4/20 posiada funkcję wydmuchu, dzięki czemu można łatwiej usunąć zalegający kurz z trudno dostępnych miejsc.

Specyfikacja techniczna

 • Pojemność zbiornika na kurz: 17 l
 • Poziom hałasu: 75 dB
 • Funkcje: Uchwyt do przenoszenia, Ergonomiczny uchwyt, Schowek na akcesoria
 • Waga: 6,6 kg
 • Wymiary: 32,8 x 49,2 x 34,9 cm

Cena: 687,57 zł Cena: 638,37 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także jakie są aktualnie promocje w sklepie internetowym Lidl na sprzęty ogrodowe.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.