Szczoteczki soniczne Nandme to nowoczesne urządzenia o potężnych osiągach, które pozwalają na kompleksową higienę jamy ustnej bez martwienia się o częste ładowanie. Teraz możesz kupić je w znacznie niższej cenie.

Promocja dotyczy dwóch modeli szczoteczek: NX 7000, której nie musisz ładować częściej niż raz na rok, oraz NX 8000 z chroniącą zęby inteligentną kontrolą nacisku.

Cały rok bez ładowania?

Użytkownicy szczoteczek elektrycznych często skarżą się na częstą potrzebę ładowania baterii, co doskwiera choćby podczas częstych podróży. Soniczna szczoteczka Nandme NX 7000 rozwiązuje ten problem w sposób radykalny: wystarczy ładować ją raz na rok. Nie trzeba już się martwić, by wszędzie zabierać ze sobą ładowarkę.

Oprócz wyjątkowo długiego czasu pracy baterii NX 7000 zapewnia też osiągi, które gwarantują doskonałą higienę jamy ustnej: maksymalna częstotliwość wibracji 41000 na minutę. Dzięki temu czyści powierzchnię zębów, dokładnie mieszając wodę z pastą do zębów. Doskonale usuwa w ten sposób wszystkie resztki jedzenia i osad nazębny.

Użytkownicy tego modelu mogą wybierać spomiędzy aż 15 opcji szczotkowania i 5 trybów pracy, a także 3 poziomów intensywności. Możesz dostosować swoją szczoteczkę do własnych potrzeb. Możesz do tego dorzucić zestaw 12 główek w promocyjnej cenie, które powinny wystarczyć na 3 lata! Nie trzeba więc martwić się ani o baterię, ani o dokupywanie końcówek, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze.

W wyjątkowej promocji na AliExpres soniczną szczoteczkę NX 7000 możesz kupić za 23$ – to ponad 50% taniej względem regularnej ceny! Kupując zestaw 2 szczoteczek za 38$ można zaoszczędzić jeszcze więcej. Korzystając z kodu NX7000P608  otrzymasz 4 dolary rabatu.

Zobacz szczegóły oferty

Czujnik nacisku dla pełnej ochrony zębów

Drugi dostępny w promocji model zapewnia wyjątkową ochronę zębów dzięki inteligentnemu czujnikowi nacisku. Wiele osób błędnie sądzi, że im silniejsze szczotkowanie, tym dokładniejsze czyszczenie zębów, ale nadmierny nacisk przy szczotkowaniu może prowadzić do uszkodzenia szkliwa i podrażnienia dziąseł. Model NX 8000 wyposażony jest w specjalny czujnik, który ostrzega cię wibracjami i żółtym światłem, gdy szczotkujesz za mocno! Do tego świeci na niebiesko, gdy zbliża się czas na wymianę końcówki.

Bateria pozwala na korzystanie ze szczoteczki nawet 200 dni bez potrzeby ładowania. Podobnie też jak poprzedni model pozwala na wybór spomiędzy 5 trybów szczotkowania, a maksymalna częstotliwość wibracji to aż 41000 na minutę.

Pierwotna cena Nandme NX 8000 wynosiła 54$, ale teraz na AliEXpress możesz kupić już za 28,12$ – lub w dwupaku za 50,24$! Przy zakupie możesz też skorzystać z promocyjnej ceny na 12 końcówek. Korzystając z kodu NX8000P605 otrzymasz 6 dolarów rabatu.

Zobacz szczegóły oferty

3 lata gwarancji i 3 lata bez zmartwień

Biorąc udział w promocji możesz też otrzymać dodatkowe korzyści: do 200 pierwszych zamówień producent dorzuca darmową nić dentystyczną 3 w 1.

Soniczne szczoteczki NX 7000 i NX 8000 za taką cenę to doskonała okazja, a do tego po zakupie producent gwarantuje 3-letnią możliwość darmowej wymiany sprzętu w razie jej nieprawidłowego działania. Jeśli wziąć do tego pod uwagę zestaw końcówek na 3 lata w promocyjnej cenie, Nandme rzeczywiście oferuje 3 lata ochrony jamy ustnej bez zmartwień.