środa, 19 czerwca

Nadeszła wyczekiwana wiosna, a wraz z nią nieco dogodniejsza pogoda i rekreacja na świeżym powietrzu. Dość spędzania popołudnia pod kocem, a także ubierania kilku warstw ubrań. Czas na przyjemności! Nic nie zastąpi odkrywania pobliskich krajobrazów i relaksu podczas wycieczek na dwóch kółkach. Zwłaszcza, że Biedronka przecenia rowery elektryczne i to nie mało – promocja sięga blisko -40%.

Sieć sklepów okrywa się sporą sławą od lat, jednak to uruchomienie internetowego sklepu przyczyniło się do rozszerzenia oferty produktowej. Nie mam tu rzecz jasna na myśli FMCG, a asortymentu z zakresu AGD, elektroniki i nie tylko. Gdyby ktoś kilka lat temu zasugerował, że do magazynów Biedronki trafią rowery elektryczne, większość konsumentów zaśmiałaby się pomysłodawcy w twarz. E-commerce rozwija skrzydła, a nam pozwala zaoszczędzić nie tylko na maśle i pączkach, ale również artykułach przemysłowych. Elektryki pojawiły się na wirtualnych półkach już kilka miesięcy po uruchomieniu witryny, jednak takiej obniżki jak dziś, jeszcze nie było…

Biedronka wyprzedaje rowery elektryczne

Najnowsza akcja promocyjna dotyczy jednośladów Ring Ring sygnowanych logo JOBO Europe (Jobobike). Rowery elektryczne są produkowane w fabryce na terenie Europy, tak więc nie ma mowy o chińskim badziewiu i dostawie trwającej tygodniami. Myślę, że to dość istotne, albowiem na fali popularności, rynek jest zalewany produktami z nieznanych dotychczas źródeł.

Nadmienię, że bohater dzisiejszej publikacji jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (khaki, bieli). Sprawdźmy jednak, co kryje model, który możemy kupić ponad 2000 zł taniej.

JOBO Europe, JOBO Ring Ring TDE05Z

Rowery elektryczne posiadają akumulator o pojemności 10,4 Ah, co umożliwia przejechanie na jednym cyklu około 40 kilometrów. Maksymalna prędkość wynosi 25 km/h (w zgodzie z obowiązującymi przepisami), silnik Xofo jest ulokowany w okolicy tylnego koła. Gdy mowa o podzespołach, producent zastosował przerzutkę Shimano, amortyzator przedni marki RST oraz amortyzator tylny i hamulce tarczowe. Rowery elektryczne są przeznaczone dla osób, których wzrost nie przekracza 180 cm. Aluminiowa rama liczy 17 cali, natomiast koła 26 (zastosowano opony Kenda).

Rowery elektryczne mogą być wykorzystywane zarówno przez nastolatków, jak i dorosłych – możliwa jest regulacja w zakresie siodełka i kierownicy. Udźwig roweru to około 120 kg, sam waży około 29 kg. Zaznaczam jednak, że nie jest to odpowiedni wybór dla znacznie młodszych dzieci.

Promocja na rowery elektryczne w Biedronce – cena, dostępność, dostawa

Jak wspomniałam, jednoślady są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych (nie różnią się niczym w zakresie specyfikacji). Ich cena wynosi 5899 zł 3699 zł. Nic co dobre nie trwa jednak wiecznie, albowiem promocja obowiązuje wyłącznie od 21 kwietnia do 5 maja (lub do wyczerpania zapasów).

JOBO Europe, JOBO Ring Ring TDE05Z Khaki – przejdź do sklepu

JOBO Europe, JOBO Ring Ring TDE05Z White – przejdź do sklepu

Szacunkowy czas dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych, jest to jednak produkt wielkogabarytowy. Koszt wysyłki takowego produktu wynosi dodatkowo 149 zł, choć w perspektywie tak dużej promocji, nadal wydaje się być to dość opłacalne. W zgodzie z obowiązującymi przepisami mamy możliwość zwrotu produktu, a także reklamacji lub korzystania z gwarancji (2 lata).

Warto wspomnieć, że to nie jedyny model, który możemy kupić o wiele taniej. Dużą promocją objęto dwa modele JOBO Europe przeznaczone dla profesjonalistów (rabat obniża ich ceny o blisko 3000 zł), a także rowery elektryczne sygnowane logo TrybEco. Tu zaś promocje oscylują w granicach 1500 zł, dzięki czemu modele kupimy już za 3999 zł. Myślę, że to dość niezłe oferty, ponieważ jednoślady pochodzą od znanych, zaufanych firm, a ich ceny są dość konkurencyjne. Zważając na zasobność oferty, znajdzie się tu model odpowiedni zarówno dla amatora, jak i wymagającego użytkownika.

Jeśli powyższe propozycje nie wydają się być dla Ciebie wystarczające, warto zajrzeć także do oferty u konkurencji. Ofercie poświęciłam osobną publikację, którą znajdziesz pod tym linkiem. Nadmienię, że jeden z najtańszych elektryków jaki udało mi się znaleźć kosztuje zaledwie 2900 zł.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.