poniedziałek, 27 maja

Jeżeli poszukujesz oczyszczacza, który skutecznie przefiltruje powietrze w Twoim mieszaniu i uwolni Cię od pyłów i alergenów, to znaleźliśmy taki sprzęt. Dodatkowo jest teraz w dobrej cenie.

Problem zanieczyszczeń powietrza jest nam coraz lepiej znany, w związku z czym coraz częściej pojawiają się w naszych domach oczyszczacze. Dzięki nim mamy szansę oddychać zdrowym powietrzem, wolnym od niebezpiecznych zanieczyszczeń, co ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Zadaniem oczyszczacza jest eliminowanie z powietrza zanieczyszczeń. Na przykład filtr wstępny usuwa sierść, czy większe drobinki kurzu. Filtr węglowy eliminuje zanieczyszczenia gazowe takie jak dym papierosowy, lotne związki organiczne oraz nieprzyjemne zapachy. HEPA rozprawia się z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia pyłami zawieszonymi oraz różnego rodzaju patogenami. Tak więc te trzy filtry wzajemnie uzupełniają się, a nam dają szansę na zdrowe powietrze w mieszkaniu. Jeżeli poszukujesz takiego sprzętu to tylko do końca dnia – 27 marca 2023 r. oczyszczacz Xiaomi MI 3C może być Twój, taniej o 30 zł podając kod 30ZA300 przy zakupie w sklepie internetowym Neonet.

Ciekawi Cię świat oczyszczaczy powietrza i chcesz dowiedzieć się więcej informacji? Zachęcamy do lektury tego artykułu.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi MI 3C

Oczyszczacz Xiaomi wyposażony jest w filtr wstępny, węglowy oraz HEPA. Praca tych trzech filtrów pozwala skutecznie oczyścić powietrze z zanieczyszczeń – według producenta aż w 99,97%. Urządzenie rozwiewa powietrze na boki oraz do góry. Dodatkowo czujniki laserowe wychwytują zmieniające się wartości zanieczyszczeń, dzięki czemu jeszcze szybciej i skuteczniej oczyszcza. Oczyszczaczem można sterować za pomocą aplikacji na telefon Mi Home/Xiaomi Home+ lub wydając polecenia głosowe.

  • Specyfikacja techniczna
  • Funkcje: Czujnik jakości powietrza, Laserowy czujnik cząstek, Wbudowany wyświetlacz, Wykrywanie zanieczyszczeń, Zdalne sterowanie przez aplikację, Urządzenie ma możliwość łączenia się z Wi-Fi
  • Maks. wielkość pomieszczenia: 40 m2
  • Poziom hałasu: 31-61 dB
  • Tryby pracy: tryb automatyczny, tryb nocny, ulubiony tryb
  • Wymiary: 52 x 24 x 24 cm
  • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.