niedziela, 14 lipca

Masz dość sztampowych, klasycznych mebli, którym brakuje duszy i wyrazu? Tanie, ogólnodostępne propozycje mogą Cię zawieźć, a swoją sofę znajdziesz najpewniej również w salonie znajomych. Jeśli planujesz stworzyć wnętrze, które będzie niemal skrojone na twoje oczekiwania i potrzeby, najnowsza kolekcja VOX jest dedykowana dla Ciebie. Marka wznosi znaczenie personalizacji na nowy poziom – w zakresie wygody również.

Wszystko, co nas otacza – także na scenie politycznej, ustrojowej i nie tylko, ma realne przełożenie na postrzeganie świata. Idea dopuszczająca wyłącznie walory uznawane za całą wspólnotę, postrzegania indywidualizmu jako synonim egoizmu to pewne pokłosie filozofii sprzed wieków. Co istotne, do tematu powiązań między indywidualizmem, a wolnością odniosł się Alexis de Tocqueville, w książce ”O demokracji w Ameryce” z 1835 roku. Dziś, mamy przed sobą pokolenie indywidualistów, choć pokusiłabym się o stwierdzenie, że jest to związane także z trendami, a chęć wyjątkowości jest na ten moment niezależna od cyfr w dowodzie. Efektem tego, wielu z nas oczekuje pewnej odrębności, dopasowania do własnych wartości i upodobań – również, gdy mowa o meblach.

Charakterystyczną cechą nowoczesnego systemu wartości jest przypisywanie wysokiej wartości indywidualizmowi – R. Schulz

Zastanawiasz się, co jest celem powyższych rozważań? Odpowiedzią jest jedna z najnowszych kolekcji VOX, która niejako odnosi się do wcześniejszych rozwiązań, jednak w znacznie szerszym aspekcie.

Fot. VOX/Materiały prasowe

VOX tworzy dla Ciebie – co przyświeca kolekcji Todos?

Firma wnętrzarska rozpoczęła swoją przygodę już w 1989 roku, a na ten moment tworzy solidną część branży – zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Wśród produktów znajdziemy m.in. rozmaite meble tapicerowane. Co ciekawe, Tron Tutenchamona jest uznawany za pierwszy tego typu projekt w historii naszej cywilizacji (nawiasem mówiąc, okres władania przypadał na 1333-1323 p.n.e.). Wydawałoby się, że od tego czasu zmieniło się… niemal wszystko. Dziś, mamy dostęp do znacznie bardziej zmodyfikowanych konstrukcji i tkanin, jednak typ mebla zdaje się nie tracić na sympatii i popularności. Najnowsza kolekcja VOX Todos, to przede wszystkim odniesienie do wspomnianego indywidualizmu w połączeniu z wygodą i komfortem na miarę XXI wieku. Jak podkreśla marka, wybór idealnego koloru i materiału obiciowego to podstawa, jednak na tym propozycje się nie kończą. Projekt dedykowany dla osób ceniących personalizację, przewidział również modyfikacje w zakresie poduszek, nóżek i podłokietników. Meble projektowane pod klienta nie są de facto żadną nowością, jednak nie jest tajemnicą poliszynela, że na ten luksus stać nielicznych. Wiąże się to również z długotrwałym procesem – znalezienie odpowiedniego specjalisty, pozyskanie materiałów, wytwarzanie, wielu z nas nie decyduje się czekać aż tyle.

Fot. VOX/Materiały prasowe

Kolekcja Todos od VOX

Za projekt odpowiada Nikodem Szpunar, a szczególnie priorytetowo potraktowano zarówno personalizację, jak i detale oraz komfort. Wśród doboru materiałów, postawić możemy nawet na te określane jako easy clean, a także pet friendly (niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nadal zakazuje wylegiwania się na sofie swojemu pupilowi). Kanapę, podnóżek lub fotel możemy spersonalizować dzięki 200 tkaninom z 5 grup (0, A, B, C, D). Modyfikacji mogą ulec również nóżki mebla (dostępne dwa warianty) oraz wykończenie detali w czterech stylistykach (obejmują podłokietniki, poduszki). Kolekcja od VOX może przyjąć aż kilkaset twarzy, tak więc prawdopodobieństwo, że znajdziesz identyczny model u sąsiadów lub znajomych – graniczy z cudem.

Fot. VOX/Materiały prasowe

Ceny rozpoczynają się już od 760 zł w przypadku lubianych podnóżków, natomiast za najdroższe modele sof musimy zapłacić około 10560 zł (wybierając najdroższe detale i tkaninę). Jeśli chcesz sprawdzić szczegóły, wszelkie informacje znajdziesz na stronie VOX. Meble są dostępne w sprzedaży już teraz, czas oczekiwania na dostawę może wynieść do około 25 dni. Jeśli nie lubisz dokonywać zakupów online lub wolisz dotknąć, zobaczyć i omówić szczegóły projektu, jest to możliwe w stacjonarnych sklepach marki. Dostawa do salonów jest darmowa, natomiast transport z wniesieniem to koszt 149 zł + 2% ceny produktów.

Może zainteresować Cię również: Black Friday w Zara Home 2023 – przygotuj koszyk! Promocje sięgają -40%.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.