Sklep internetowy Vorwerk jest aktualnie niedostępny. Jak długo jeszcze, nie będziemy mogli zrobić zakupów online?

Oficjalny sklep internetowy Vorwerk jest niedostępny w Polsce. Nie można więc dokonać zakupów żadnych urządzeń Thermomix przez stronę online. Nie kupimy w tej chwili również dedykowanych akcesoriów, ani książek kucharskich. Nie ma dostępu do aktualnych promocji, ani nawet możliwości zapoznania się z najnowszymi produktami. Podobnie ma się sprawa z urządzeniami Kobold, służącymi do odkurzania i mycia podłogi.

Wchodząc dziś, to jest w środę 25 października, na stronę internetową Vorwerk, zastaniemy tam widniejący od rana komunikat:

DRODZY KLIENCI,

nasz sklep internetowy jest obecnie niedostępny z powodu prac serwisowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub zamówienia ze sklepu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:+48 71 78 07 200.

Prace techniczne na stronie internetowej Vorwerk

Kontaktując się telefonicznie uzyskałam informację, że przerwa spowodowana jest pracami technicznymi, których celem jest usprawnienie działania strony. Jednak przewidywany czas zakończenia tych prac nie jest jednak dokładnie znany. Być może, można oczekiwać ich zakończenia jeszcze dziś po południu, ale może stać się tak, że dostęp do aktywnej strony internetowej zyskamy dopiero w kolejnych dniach. Po ich zakończeniu strona internetowa Vorwerk ma znowu płynnie działać.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.