Sklep internetowy Vorwerk jest aktualnie niedostępny. Jak długo jeszcze, nie będziemy mogli zrobić zakupów online?

Oficjalny sklep internetowy Vorwerk jest niedostępny w Polsce. Nie można więc dokonać zakupów żadnych urządzeń Thermomix przez stronę online. Nie kupimy w tej chwili również dedykowanych akcesoriów, ani książek kucharskich. Nie ma dostępu do aktualnych promocji, ani nawet możliwości zapoznania się z najnowszymi produktami. Podobnie ma się sprawa z urządzeniami Kobold, służącymi do odkurzania i mycia podłogi.

Wchodząc dziś, to jest w środę 25 października, na stronę internetową Vorwerk, zastaniemy tam widniejący od rana komunikat:

DRODZY KLIENCI,

nasz sklep internetowy jest obecnie niedostępny z powodu prac serwisowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub zamówienia ze sklepu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:+48 71 78 07 200.

Prace techniczne na stronie internetowej Vorwerk

Kontaktując się telefonicznie uzyskałam informację, że przerwa spowodowana jest pracami technicznymi, których celem jest usprawnienie działania strony. Jednak przewidywany czas zakończenia tych prac nie jest jednak dokładnie znany. Być może, można oczekiwać ich zakończenia jeszcze dziś po południu, ale może stać się tak, że dostęp do aktywnej strony internetowej zyskamy dopiero w kolejnych dniach. Po ich zakończeniu strona internetowa Vorwerk ma znowu płynnie działać.