Nowość w ofercie RTV Euro AGD ucieszy tych, którzy porządek cenią nade wszystko. Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Severin S’Power HV 7140 z akcesoriami combi aż prosi się, by zabrać go do domu!

Odkurzacz ręczny Severin przybywa na ratunek miłośnikom sierściuchów

Kto ma szczęście zamieszkiwać z czworonożnymi pupilami, ten wie, że ich miłość często okupiona jest kudłatymi problemami. Dosłownie kudłatymi. Przyczepiające się do ubrań i obić mebli kłębki sierści, dają się we znaki szczególnie podczas przypływu wiosenno-letniej aury.

Walka z unoszącym się w powietrzu i osiadającym gdzie popadnie zwierzęcym puchem, nie jest rzeczą łatwą, szczególnie gdy nie ma się w domowym odpowiedniego do opanowywania go oręża. Teraz może się to zmienić, bo w salonach RTV Euro AGD pojawił się mały odkurzacz ręczny Severin, który pomoże raz na zawsze odczarować ciążącą do tej pory rzeczywistość.

Odkurzacz ręczny Severin w RTV Euro AGD

Mały odkurzacz ręczny Severin S’Power, pomimo swojej skromnych rozmiarów budowy, ma do zaoferowania całkiem sporo. Jeśli więc na co dzień walczysz z kuchennymi okruszkami czy niemożliwymi do opanowania kłaczkami, ta pozycja może okazać się doskonałym rozwiązaniem twoich może nie największych, ale z pewnością irytujących zmartwień. Co zatem o bezprzewodowym odkurzaczu ręcznym Severin z oferty RTV Euro AGD wiemy?

Odkurzacz ręczny Severin S’Power HV 7140 – pomocnik bez przewodu

Jak na urządzenie tego typu przystało, odkurzacz ręczny Severin S’Power HV 7140 jest modelem bezprzewodowym. Jego akumulator ładujemy w specjalnej stacji, którą należy podłączyć do zasilania sieciowego. Po uzupełnieniu zapasów mocy nasz mały pomocnik, dzięki wydajnemu silnikowi cyfrowemu, może pracować w trybie ekologicznym nieprzerwanie przez 30 minut.

Mały odkurzacz wciśnie się wszędzie

Odkurzacz ręczny Severin z uwagi na swoje kompaktowe rozmiary (7 x 8 x 44 cm) i niewielką wagę 500 g może stanowić świetne uzupełnienie domowego asortymentu. Jego smukła konstrukcja i dysza podajnika pozwalają mu na dotarcie do tych miejsc, które najczęściej w czasie regularnych porządków zdarza się nam pomijać.

Od sierści kota po okruszki z laptopa

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie swoją obecność lubią zaznaczać kudłaci mieszkańcy naszego domu. Z pomocą specjalnej końcówki do czyszczenia mebli usuniemy niechciane ozdoby z tapicerki. Ssawka szczelinowa przyda się natomiast w oczyszczaniu mniejszych przestrzeni. Pomoże nam również zadbać o urządzenia elektroniczne, na przykład takie jak laptop.

Odkurzacz ręczny nie tylko do domu

Choć odkurzanie, nawet to na mniejszą skalę, kojarzy się nam głównie z domowymi porządkami, odkurzacz ręczny Severin nie ogranicza się jedynie do tego. Z łatwością może posłużyć poza gospodarstwem i pomóc utrzymać w czystości również wnętrze naszego samochodu.

Odkurzacz ręczny Severin nie tylko wygodny, ale i prozdrowotny

Proponowany przez sieć RTV Euro AGD bezprzewodowy odkurzacz Severin, może poszczycić się również innymi przymiotami. Przede wszystkim urządzenie wyposażono w filtr EPA, którego zadaniem jest skuteczne wyłapywanie większości zanieczyszczeń. Pozwala on na ograniczenie obecności w przestrzeni takich drobin jak pyłki, bakterie czy szkodliwe dla zdrowia odchody roztoczy, a tych w miejscu zamieszkania zwierzaków z pewnością nigdy nie brakuje.

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Severin S’Power HV 7140 znajdziesz teraz w ofercie sklepu RTV Euro AGD.

Interesują cię urządzenia sprzątające, ale o większych rozmiarach i możliwościach? Sprawdź, jak w domowych testach wypadł Hoover HFX Pet HFX20P

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.