Uwaga, ogłoszono konkurs! Zainteresowanymi są  posiadacze starszych modeli odkurzaczy Hoover

Firma Hoover ogłosiła konkurs. Zdobywca zgarnie cenną nagrodę. Jeśli jesteś posiadaczem starszego już, ale wciąż działającego modelu odkurzacza Hoover to biegnij po aparat fotograficzny.

Firma Hoover to twórca pierwszego odkurzacza. W związku z tym ogłosiła konkurs, w którym można zgarnąć niebanalną nagrodę. Jest nią najnowszy odkurzacz Hoover HFX 20P 011. „Poszukujemy najstarszego działającego odkurzacza Hoover w Polsce” – pod takim tytułem na na swoim profilu na facebooku firma ogłosiła konkurs. Jest on skierowany do posiadaczy starszych modeli.

Odkurzacz Hoover HFX 20P 011

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić dwa zdjęcia swojego odkurzacza. Ważne jest to, że na jednym z nich powinna być widoczna tabliczka znamionowa z numerem seryjnym. Należy również podać rok produkcji. Zdjęcia te należy umieścić pod postem konkursowym dostępnym na stronie: Konkurs Hoover. Zgłoszenia można nadsyłać do środy 22 listopada 2023 roku.

Zachęcam również do zapoznania się z recenzją odkurzacza bezprzewodowego Bespoke Jet Al marki Samsung.

Odkurzacz Hoover HFX 20P 011

Odkurzacz Hoover HFX 20P 011

Odkurzacz Hoover HFX 20P 011 wyposażony został w dwie wymienne baterie, z których każda ma 4000 mAh. Jeden akumulator pracujący w trybie standard wystarcza na sprzątnięcie powierzchni 120 m2 w ciągu 30 minut. Oznacza to, że wykorzystując oba można wysprzątać w ciągu godziny 240 m2. Baterię można ładować bezpośrednio w odkurzaczu, po zakończonym sprzątaniu lub osobno i jest w pełni naładowana po upływie 3,5 godzin.

Odkurzacz ma czytelny panel dotykowy, który wyświetla aktualny stan naładowania baterii, pozostały czas pracy, wybrany tryb odkurzania oraz pokazuje informacje dotyczące koniecznej konserwacji urządzenia. Hoover HFX to odkurzacz, który może nam służyć do usuwania kurzu z podłóg. Jednak po łatwym odłączeniu modułu ręcznego można łatwo sprzątnąć kanapę, odkurzyć kurz z półek lub wyczyścić samochód.

Odkurzacz Hoover HFX 20P 011

Zestaw szczotek i specjalna rura flexi umożliwiają wygodne sprzątanie mieszkania. Szczotka z napędem elektrycznym oraz podświetleniem LED ma mechanizm zabezpieczający przez plątaniem się włosów. Mini elektro-szczotka służy do usuwania sierści i kurzu z mebli tapicerowanych. Szczotka 360° CORNER GENIE rozprawi się z kurzem na półkach czy we wszelkich kątach. Ponadto w zestawie znajduje się również mini ssawka do czyszczenia na przykład poduszek oraz końcówka 2w1, która rozprawi się okruchami we wszelkich szczelinach.

Odkurzacz Hoover HFX 20P 011

Odkurzacz Hoover HFX 20P 011 dzięki konstrukcji Park&Go umożliwia pozostawienie go w pozycji stojącej, bez konieczności odstawiania go do stacji. Ta funkcja zwiększa znacznie komfort użytkowania. Ważne jest również to, że w higieniczny sposób można usunąć śmieci z przezroczystego zbiornika o pojemności 1,2 l. Ułatwia to system Throw-Off. Urządzenie można przechowywać stojące na podłodze, odłożone do uchwytu ściennego lub złożone, dzięki czemu za każdym razem zajmuje niewiele miejsca.

W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.