Od poniedziałku w Lidl – super okazja na kosiarkę. Taniej nie znajdziesz!

Sezon na koszenie trawy otwarty! Szukasz odpowiedniego sprzętu? Kosiarkę Parkside Performance kupisz od dziś w sklepie Lidl.

lidl

Urządzenia marki Parkside Performance dostępne są w sklepach Lidl. Wyróżnia je długi okres gwarancji, wysoka jakość w możliwie przystępnej cenie oraz duży potencjał, jaki ze sobą niosą. Aktualnie w sklepach stacjonarnych Lidl można kupić kosiarkę elektryczną z napędem PPRM 2000 A1 o mocy 2000 W. Rekomendowana jest do ogrodów o powierzchni do 1000 m2. Dzięki temu, że ma nóż, który jednorazowo zabiera 46 cm trawnika, pojemny kosz oraz niezawodny silnik koszenie nią będzie szybkie i efektywne. Szukasz kosiarki elektrycznej do mniejszego ogrodu? Sprawdź tę promocję.

Kosiarka elektryczna z napędem PPRM 2000 A1

Kosiarka elektryczna Parkside Performance wyposażona jest w silnik Turbo Power o mocy 2000 W. Do cięcia służy nóż ze stali specjalnej, który tnie jednorazowo pas o szerokości 46 cm. Istnieje możliwość regulacji wysokości koszenia trawy w zakresie od 2cm – 7,5 cm (8 poziomów). Dzięki specjalnej konstrukcji kosiarką manewruje się łatwo. Dodatkowo uchwyt kosiarki pokryty jest powłoką Softgrip, co zapewnia pewny i bezpieczny uchwyt. Koszona trawa może być odprowadzana do pojemnego kosza (60 l) lub mulczowana, czyli wyrzucana bezpośrednio na trawnik. W ten sposób sama może stać się nawozem i wzmocnić nasz trawnik. Do zestawu dołączono zestaw mulczowy oraz kanał wyrzutu bocznego.

Kosiarka elektryczna z napędem PPRM 2000 A1

Specyfikacja techniczna

  • szerokość cięcia: 46 cm
  • wysokość koszenia: 8-stopniowa, ok. 20-75 mm
  • pojemność zbiornika: ok. 60 l
  • materiał: stal, tworzywo sztuczne
  • wymiary: ok. 144 x 49 x 103 cm
  • waga: ok. 21 kg
  • gwarancja: 5 lat

Cena: 999,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 27.04.2023 r.

Warto wiedzieć o trwającej do niedzieli handlowej 30 kwietnia 2023 r. w sklepach stacjonarnych Lidl Majówce. W ramach tej akcji promocyjnej można kupić wiele przydatnych artykułów do ogrodu. Są to sprzęty i narzędzia ogrodowe, dzięki którym łatwiej będzie Ci utrzymać porządek w ogrodzie, przycinać gałęzie drzew lub krzewów, a także pielęgnować trawnik. Tą promocją objęte są także kosiarki i podkaszarki. Wśród dostępnych artykułów jest także bogaty wybór donic i doniczek. Można kupić węże ogrodowe i inne sprzęty ułatwiające podlewanie (pistolety zraszające, zraszacze, konewki i wiele innych. Także oświetlenie solarne objęte jest akcją promocyjną.

Od poniedziałku w Lidl - super okazja na kosiarkę. Taniej nie znajdziesz!

Od dziś 27.kwietnia można kupić w ramach akcji promocyjnej wszystkie sprzęty, których pełną listę znajdziecie tutaj w obniżonej cenie. Jeżeli planujecie zakup dwóch produktów to drugi, w niższej cenie, można nabyć o 30 % taniej.