W ciągu najbliższych trzech dni w sieci sklepów Netto trwa wielka wyprzedaż narzędzi, tekstyliów, artykułów ogrodowych i kuchennych taniej o 30%! Co ciekawego można kupić?

Od dziś, 18 lipca, do środy 20 lipca w dyskontach sieci Netto będzie można kupić wszystkie artykuły przemysłowe aż 30% taniej. Wszystko za sprawą wielkiej wyprzedaży, która obniża cenę produktów z kategorii takich jak: narzędzia, tekstylia, artykuły ogrodowe, kuchenne oraz dla zwierząt. Jest to więc idealna okazja, by zakupić przedmioty w dużo niższej cenie niż regularnie.

Letnia wyprzedaż artykułów przemysłowych obejmie kilkanaście tysięcy produktów. Będą to rzeczy zarówno z aktualnej oferty, jak i te, z którymi klienci Netto spotkali się już wcześniej. Asortyment będzie się różnił w zależności od sklepu. Akcja potrwa 3 dni, w tym czasie ceny będą niższe aż o 30 proc. – od poniedziałku 18 lipca do środy 20 lipca.

– mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska.

Jak sprawdzić promocyjna cenę?

Cenę wyprzedażową można sprawdzić na czytniku skanującym oraz na paragonie. Oznacza to, że obniżone wartości artykułów nie będą widoczne na półkach sklepowych. Ponadto przedstawiciele firmy Netto podkreślają, że rabat za produkty naliczy się dopiero przy kasie.

Warto również zwrócić uwagę na słowa Patrycji Kamińskiej, PR Manager Netto Polska, która podkreśla, że asortyment objęty promocją będzie się różnił w zależności od sklepu. Prawdopodobnie jest to zależne artykułów, które każdy z nich posiada.

Zobacz również: Carrefour – przegląd lipcowej oferty! Telewizory, odkurzacze w niskich cenach