poniedziałek, 20 maja

Akcja promocyjna Amazon Prime Day rozkręca się. Szukasz mopa parowego? Sprawdź jaki model wyszukaliśmy.

Polti to firma, której siedziba znajduje się we Włoszech. Specjalizuje się w wytwarzaniu sprzętów, które ułatwiają utrzymanie czystości w mieszkaniu, takich jak mopy parowe czy odkurzacze. Ponadto produkują także parownice, myjki ciśnieniowe, żelazka, stacje parowe i inne artykuły.

Aktualnie trwa Amazon Prime Day, gdzie można kupić wiele ciekawych produktów znanych marek w niższych cenach. Poniżej prezentujemy Mop parowy Vaporetto Sv650_Style wyprodukowany przez firmę Polti. Można go nabyć 18% taniej. Oznacza to, że można go kupić taniej o ponad 160 zł.

Interesują Cię inne oferty wyprzedażowe na Amazon Prime Day? Sprawdź, co pisaliśmy o możliwości kupna sprzętów AGD marki Severin w wyprzedażowych cenach.

Mop parowy Vaporetto Sv650_Style

Mop parowy Vaporetto Sv650 o mocy 1200 W przeznaczony jest do podłóg twardych i tych wyłożonych dywanami. Możliwy jest wybór jednego z trzech programów, które regulują wyrzut pary. Istnieje możliwość łatwego odłączenia rączki, dzięki czemu mop staje się urządzeniem ręcznym. W takiej krótkiej wersji doskonale sprawdzi się do sprzątania na przykład kanapy albo do parowego czyszczenia powierzchni w łazience. Dodatkowy wyrzut pary umożliwia usunięcie nawet największych zabrudzeń.

Stacja pionowa umożliwia wygodne przechowywanie mopa w pozycji stojącej, dzięki czemu Vaporetto Sv650 nie zajmuje wiele miejsca. W zestawie znajduje się 19 akcesoriów, między innymi trójkątna szczotka, płaska lanca, cztery małe szczoteczki, gumowe akcesoria do skrobaków, wymiana filtra antywapiennego oraz akcesoria dywanowe.

Specyfikacja techniczna

  • Moc 1200 W
  • Materiał: plastik
  • Wymiary: 31 x 23 x 111 cm
  • Waga: 2,8 kg

Cena: 899,99 zł Cena: 735,49zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz ekspresu do kawy? Teraz możesz go kupić w dobrej cenie! Amazon rzuca ekspres automatyczny Philips prawie 30% taniej!

Opinie użytkowników mopa parowego Vaporetto

Poniżej prezentujemy kilka opinii. Ponieważ napisane są przez użytkowników obcojęzycznych ich tłumaczenie na język polski może nie być doskonałe. Przeglądając opinie o produkcje mop parowy otrzymał aż 5 gwiazdek od 53% klientów, a więc najwyższą możliwą ocenę. Aktualnie na stronie jest ponad 355 opinii.

Użytkownik z Włoch 4 lipca 2023 r. napisał:

Pudełko, które dotarło nieotwarte, a broszura użytkowania i konserwacji brudna plamami wyglądającymi jak kawa. Trudne do użycia, być może z powodu kieszeni powietrznej w kotle lub z innego powodu. Funkcjonalny produkt, ładny design. Dla rozmiaru, poręczny. Doskonały środek do czyszczenia podłóg, jako generator pary do czyszczenia słabą lancą. Doskonały do czyszczenia połączeń płytek. Przycisk zwalniania Steam byłby bardzo przydatny, podobnie jak w innych modelach. Krótko mówiąc, zadowolony, ale biorąc pod uwagę cenę, spodziewałbym się trochę więcej.

Opinia dodana przez klienta z Francji, dnia 10 czerwca 2023 r.:

Wydajne mycie bez produktów, bardzo szybkie nagrzewanie (około 15 sekund), bardzo łatwe w obsłudze. Dobra autonomia, ponieważ zbiornik można napełnić w dowolnym momencie, ale pojemność zbiornika jest wystarczająca do umycia około 90 m2 płytek z regulowaną maksymalną parą. Pamiętaj, aby myć mopy 1 lub 2 razy przed użyciem, w przeciwnym razie para nie przepłynie dobrze podczas pierwszego użycia. (…)
Łatwy do przechowywania w kącie, zajmuje mało miejsca i stoi pionowo. Prawie wystarczająca długość przewodu, która jest łatwa do przechowywania. Nie testowałem dodawania dezodorantu do dedykowanego zbiornika. Nigdy więcej nie używam hiszpańskiej miotły, ponieważ ten parowiec jest tak szybki i łatwy w użyciu. Nie używam już artykułów gospodarstwa domowego do podłóg.
Gorąco polecam.

Użytkownik z Francji 13 marca 2023 r. napisał:

Piękny mop parowy z pięknymi wykończeniami. Bardzo szybko się nagrzewa! 20-30 sekund w przybliżeniu! Praktyczne, aby móc odłączyć moduł parowy do czyszczenia połączeń kabiny prysznicowej.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.