Monsieur Cuisine, czyli robot kuchenny dostępny w sklepach sieci Lidl, swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjną ceną – zwłaszcza w porównaniu do konkurencyjnego Thermomixa. Czasami można jednak kupić go jeszcze taniej. Wkrótce znów będzie to możliwe: w Lidlu obowiązywać będzie promocja, której bardzo trudno się oprzeć.

Po naszej niedawnej analizie historii cen Monsieur Cuisine doszliśmy do wniosku, że już wkrótce możemy spodziewać się zniżki na ten sprzęt. I rzeczywiście – jak dowiedzieliśmy się z najnowszej gazetki promocyjnej, od poniedziałku 11.09 wiele oferowanych w Lidlu sprzętów marki Silvercrest, w tym popularne „Lidlomixy”, będzie można kupić o wiele taniej.

Monsieur Cuisine Smart

W sprzedaży dostępne są dwa modele Monsieur Cuisine: Connect i Smart. MC Smart to nowszy, droższy model, z większym wyświetlaczem i modułem integracji urządzenia ze smartfonem, dzięki czemu z poziomu aplikacji można przesyłać przepisy bezpośrednio do robota. Obecnie jego regularna wynosi 2499 zł. Ten właśnie model doczekał się imponującej zniżki – aż o 500 zł! Będzie można go kupić już za niecałe 2 tysiące zł. Warto też dodać, że kupując to urządzenie, otrzymujemy na nie 3 lata gwarancji.

Parametry techniczne:

  • maks. pobór mocy: 1200 W: 1050 W (funkcja gotowania), 1000 W (mieszanie)
  • prędkość obrotowa: ok. 125–5500 obr./min
  • długość przewodu zasilającego: ok. 110 cm
  • regulacja temperatury w zakresie 37–130°C

Cena: 2499 zł 1999 zł

Akcesoria

Niestety nic nie wskazuje na to, aby podobnej przeceny doczekał się skromniejszy model – Monsieur Cuisine Connect. W gazetce reklamowane są też jednak akcesoria, które pasują do wszystkich modeli „Lidlomixa”. Chodzi o nasadkę tnącą do precyzyjnego ścierania i krojenia oraz przystawkę sokownika parowego, która umożliwia wyciskanie soku z warzyw i owoców. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie ma mowy o dodatkowych przecenach – akcesoria dostępne są (również w sklepie online) w swoich regularnych cenach, czyli kolejno 169 zł oraz 119 zł.

Promocja obowiązywać będzie od poniedziałku 11.09 do środy 13.09. Jeśli chcesz się wyposażyć w robota kuchennego, masz zatem tylko trzy dni, aby zgarnąć Monsieur Cuisine Smart o wiele taniej!