Monsieur Cuisine, czyli robot kuchenny dostępny w sklepach sieci Lidl, swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjną ceną – zwłaszcza w porównaniu do konkurencyjnego Thermomixa. Czasami można jednak kupić go jeszcze taniej. Wkrótce znów będzie to możliwe: w Lidlu obowiązywać będzie promocja, której bardzo trudno się oprzeć.

Po naszej niedawnej analizie historii cen Monsieur Cuisine doszliśmy do wniosku, że już wkrótce możemy spodziewać się zniżki na ten sprzęt. I rzeczywiście – jak dowiedzieliśmy się z najnowszej gazetki promocyjnej, od poniedziałku 11.09 wiele oferowanych w Lidlu sprzętów marki Silvercrest, w tym popularne „Lidlomixy”, będzie można kupić o wiele taniej.

Monsieur Cuisine Smart

W sprzedaży dostępne są dwa modele Monsieur Cuisine: Connect i Smart. MC Smart to nowszy, droższy model, z większym wyświetlaczem i modułem integracji urządzenia ze smartfonem, dzięki czemu z poziomu aplikacji można przesyłać przepisy bezpośrednio do robota. Obecnie jego regularna wynosi 2499 zł. Ten właśnie model doczekał się imponującej zniżki – aż o 500 zł! Będzie można go kupić już za niecałe 2 tysiące zł. Warto też dodać, że kupując to urządzenie, otrzymujemy na nie 3 lata gwarancji.

Parametry techniczne:

  • maks. pobór mocy: 1200 W: 1050 W (funkcja gotowania), 1000 W (mieszanie)
  • prędkość obrotowa: ok. 125–5500 obr./min
  • długość przewodu zasilającego: ok. 110 cm
  • regulacja temperatury w zakresie 37–130°C

Cena: 2499 zł 1999 zł

Monsieur Cuisine Smart 500 zł taniej! Lidlomix dawno nie był tak tani

Akcesoria

Niestety nic nie wskazuje na to, aby podobnej przeceny doczekał się skromniejszy model – Monsieur Cuisine Connect. W gazetce reklamowane są też jednak akcesoria, które pasują do wszystkich modeli „Lidlomixa”. Chodzi o nasadkę tnącą do precyzyjnego ścierania i krojenia oraz przystawkę sokownika parowego, która umożliwia wyciskanie soku z warzyw i owoców. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie ma mowy o dodatkowych przecenach – akcesoria dostępne są (również w sklepie online) w swoich regularnych cenach, czyli kolejno 169 zł oraz 119 zł.

Monsieur Cuisine Smart 500 zł taniej! Lidlomix dawno nie był tak tani

Promocja obowiązywać będzie od poniedziałku 11.09 do środy 13.09. Jeśli chcesz się wyposażyć w robota kuchennego, masz zatem tylko trzy dni, aby zgarnąć Monsieur Cuisine Smart o wiele taniej!